online gaming
çevrimiçi oyun

Bir Oyun Gecesi mi planlıyorsunuz? İşte Arkadaşlarınızla Keyif Alabileceğiniz En İyi Çok Oyunculu Oyunlardan 5’i

Karantina başladığından bu yana aylar geçti ve kabin ateşinin elimizden gelenin en iyisini yaptığını anlıyoruz. Yapılacak en iyi şey arkadaşlarımızla sanal olarak takılmaktır. Yakınlaştırma toplantılarınız sırasında söyleyecekleriniz bitiyorsa, neden bir oyun gecesi düzenlemiyorsunuz? İyi eğlenceler için daha fazla aramanıza gerek yok. İşte arkadaşlarınızla ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi çevrimiçi oyunlardan bazıları!

 

Skribbl.io

Skribbl.io, sizin ve arkadaşlarınızın keyif alacağı en iyi çevrimiçi oyunlardan biridir . Pictionary’yi biliyorsanız, bu oyun da aynı şeydir. Basit mekaniklere sahip bir tahmin oyunu: diğer kişinin çizdiği şeyi tahmin edin. Öncelikle, birisi özel bir oda oluşturmalı ve bağlantıyı arkadaşlarınıza göndermelidir. Ardından, oyun yöneticisinin oyuna başlamasını beklerken takma adınızı ve karakterinizi özelleştirin. Herkes kendi sözlerini karalamada sırasını alma şansı yakalar. Sıra size geldiğinde, Skribbl.io size çizmek için aralarından seçim yapabileceğiniz üç kelime verecektir. Bu oyunu aptal kılan şey, bazı kelimelerin çizilmesinin zor olmasıdır. Skribbl.io size bir isim, fiil, şey, mevsim, olay ve daha fazlasını verebilir!

 

Insanlığa karşı kartlar

Kara mizah bir kart oyununa mı dönüştü? Cards Against Humanity, arkadaşlarınızla iyi bir şekilde gülmek için harika bir oyundur. Henüz mekaniğini bilmiyorsanız, oyunu öğrenmek kolaydır. İki deste kart vardır: tüm soruları içeren siyah güverte ve beyaz destede tüm olası cevaplar vardır. Her turda, her oyuncu bir siyah kart çeker. Grubun geri kalanı ellerinde bulunan beyaz kartları kullanarak soruyu yanıtlamalıdır. Soran kişi kimin en komik ve en esprili beyaz karta sahip olduğunu seçer. Bu oyunu ücretsiz olarak sunan pek çok web sitesi var!

 

Aramızda

Grafikleri ve eğlenceli oyun mekaniği ile Aramızda, karantina başladığından beri pek çok kişinin başvurduğu oyunlardan biri. Özel bir oyunda olduğunuzda, oyun sunucusu size mürettebat arkadaşı mı yoksa sahtekar mı olduğunuzu söyleyecektir. Bir mürettebat arkadaşıysanız, uzay gemisinin etrafındaki kolay görevlerin bir listesini bitirmeniz ve sahtekâr sizi öldürmeden önce her şeyi bitirmeyi hedeflemeniz gerekir. Öte yandan, bir mürettebat arkadaşı kılığına giren sahtekar, gerçek mürettebat arkadaşlarının çoğunu sabote etmek ve öldürmek zorundadır. Oyuncular, oyun sırasında biri acil bir toplantı istediğinde veya biri bir ceset ihbar ettiğinde birbirleriyle iletişim kurarlar. Sahtekâr diğer oyuncuları kandırırken, herkesin mazeretlerini ortaya koyarak sahtekarın kim olduğunu bulması gerekir. Aramızda, sizin ve arkadaşlarınızın kesinlikle keyif alacağınız eğlenceli bir aldatma ve strateji oyunu!

 

Arkadaşlarla Kelimeler 2

Siz ve arkadaşlarınız tahta oyunlarından hoşlanıyorsanız Words With Friends 2’ye bayılacaksınız. Ünlü Scrabble’dan esinlenen Words With Friends 2’nin pek çok sürprizi var! Zaman dolmadan önce bir kelime oluşturmanız gereken bir dizi harf göreceksiniz. Hızlı düşünmek zorundasın yoksa sıranı kaybedersin. En yüksek puana sahip kişi kazanır. Ayrıca her oynadığınızda, oyunun diğer özelliklerinin kilidini açmak için kullanabileceğiniz bir miktar para kazanacaksınız! Sözlüğünüzü hazırlayın ve arkadaşlarınıza eğlenceli bir Scrabble oyununda meydan okuyun.

 

Mario Kart Turu

Bu klasikle asla yanlış gidemezsin. Her oyuncu klasik Mario Kart’ı çocukluk günlerinden bilir, bu yüzden bu oyunun çok fazla tanıtıma ihtiyacı yoktur. İyi haber, Mario Kart Tour uygulamasını çok oyunculu özelliğe sahip olarak indirebilirsiniz. İki haftada bir düzenlenen temalı turların ve zorlukların tadını çıkaracaksınız. Ama bir sorun var! Çok oyunculu oyunların kilidini açabilmek için önce bir Nintendo hesabı oluşturmanız ve birkaç tek oyun oynamanız gerekir. Öyleyse ne bekliyorsunuz? Arkadaşlarınıza Mario Kart’ı indirip oynamaya başlamalarını söyleyin. Arkadaşlarınızın Oyuncu Kimliğini ekleyin ve onlara bir oyunda meydan okuyun.

 

Oyun Gecenizi Daha Unutulmaz Hale Getirin

Son birkaç aydır hepimiz kabin ateşi ile uğraşıyoruz. Çevrimiçi oyun oynamak, kendinizi tüm stresten uzaklaştırabilir. Ama arkadaşlarınla ​​oynadığın zaman daha iyi! Bir oyun gecesi planlayın ve sizin için ele aldığımız oyunlar listesinden seçim yapın. Öne çıkardığımız bazı klasik oyunlarla, yalnızca çevrimiçi oyunların yalnızca gençler için olmadığını kanıtlıyor. Arkadaşlarınızla küçük bir rekabet, sosyal mesafe ise sanal olarak takılmanın eğlenceli bir yoludur.

çevrimiçi oyun

About Yüksel Gürdamar

2003 yılından bu zamana kadar bilişim sektöründe hizmet vermekteyim. Birden fazla bilişim firmasında bilgi işlem sorumlusu pozisyonunda görev yaptıktan sonra 2009 yılında sunucuyeri firmasını ilk temellerini atarak bugün itibariyle 11 yıllık bir markanın hosting alanında hizmet sağlamasanın gururuyla sektörde kalite ve uygun fiyat politikasını ilke edinip firmamız adına kullanıcılarımıza daime kesintisiz bir erişim sunmak için çalışmaktayım.

Yorum Yaz