League of Legends’da Sıralamalar Ne Kadar Önemli?

League of Legends (LoL), özellikle rekabetçi bir şekilde ve büyük liglerde oynuyorsanız sizi meşgul edebilecek oyunlardan biridir. Bu harika MOBA oyunu Riot Games tarafından geliştirilmiş ve 2009 yılında piyasaya sürülmüştür. Her zaman benzersiz bir oyundu ve bugün hala büyük bir oyuncu tabanına sahip.

 

Bazı oyun şirketleri, LoL ile rekabet etmek için benzer oyunlar yaratmayı denediler, ancak bunlar sadece ayak uyduracak kadar iyi değillerdi. Oynayabileceğiniz en rekabetçi oyunlardan biri olduğu için, diğer profesyonellere ayak uydurmak için yetenekli olmalısınız. Oyundaki dereceler ve bunların ne kadar önemli olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

 

Sıralamalı Oyun Nedir?

League of Legends’ta dereceli bir oyun, oyuncuların Summoner’s Rift veya Twisted Treeline esnek oyunlarında tekli, ikili veya esnek bir oyuna katılmalarıdır. Bunların hepsi size her galibiyetten sonra puan veren dereceli oyunlardır. Amaç merdiveni tırmanmak ve en yüksek rütbeye ulaşmaktır. Sıralamalı ve profesyonel oyunlar, binlerce oyuncu ve taraftarın ömür boyu sürecek bir etkinlik için bir araya geldiği dünya çapında farklı şekilde düzenlenir . Her turda diğer oyunculara karşı savaşmak, sıradan oyununuzdan çok daha zor olabilir. Sıralamalı oyunlar LoL’yi haritaya koyan şeydir ve bu oyunu muazzam bir şekilde başarılı kılan da budur. Espor sahnesi, hepsini kazanmak için oynayan profesyonel oyuncularla dolu bir League of Legends arabası olmadan tamamlanmış sayılmaz. İster oyun içi ödüller ister turnuvalardaki nakit ödüller.

O nasıl çalışır?

Sıralamalı oyunlar, ilk 10 oyuna bağlı olarak her oyuncu için farklı çalışır. Birkaç rütbeniz var, ancak her yeni oyuncunun alabileceği ilk ikisi bronz veya gümüş seviyelerdir. Oyun, kazan-kaybet oranınıza göre hangi aşamaya ait olduğunuza karar verir. Bu nedenle, bu sıralı yolculuğa başlamadan önce çok pratik yapmalısınız. LoL hesap sağlayıcılarından tavsiyeler www.goosesmurfs.com oyuncuların pratik yapmak ve becerilerini geliştirmek için ekstra şirin hesaplar edinmesi gerektiğini öne sürüyor. Bu akıllıca bir hareket çünkü sıralı oyunlarda kayıplarınızı artırmak ve zirveye tırmanmayı çok daha zor hale getirmek istemiyorsunuz. Amaç, çok çalıştıktan sonra ustalaştığınız bir kahraman / şampiyonla güçlü bir başlangıç ​​yapmak ve en az 9 galibiyet elde etmektir. 10 galibiyet mükemmel olabilir çünkü oyun sizi doğrudan gümüş seviyenin en iyi bölümüne yerleştirecek ve onu bir sonrakine geçmek çok zor veya uzun olmayacak.

Merdivene tırmanmak

Çoğu oyuncu, merdiveni tırmanmanın çocuk oyuncağı olduğunu düşünür, ancak aslında değildir ve yeni bir seviyeye yükselmek için her adım attığınızda daha da zorlaşır. Farklı bölümler, aynı beceriye sahip oyuncuların birbirleriyle savaşması için oradadır. Bu , daha fazla galibiyet elde etmek ve lig puanınızı artırmak için sezonun basamaklarını verimli bir şekilde tırmanmak için takım arkadaşlarınızla mükemmel taktiklere ve iletişime ihtiyacınız olduğu anlamına gelir . Ne kadar çok galibiyet ve lig puanı alırsanız, Elo dereceniz o kadar iyi olacaktır.

Sabırlı olmaya çalışın ve daha üst sıralara çıkmanın zaman alacağını kabul edin. Tekrarlarını, özellikle de kayıplarını izle. Hatalarınızın ne olduğunu öğrenin, tekrar etmeyin ve her oyunda daha fazla hayatta kalın.

Ödülleri Toplamak

Ödülleri toplamaya ve en iyi eşyaları almaya başlamak için yüksek bir rütbeye ihtiyacınız var. LoL’deki en yüksek ve en prestijli rütbe, meydan okuyan rütbesidir. En iyi oyun içi ödülleri kazanmak için dünyada bu kadar yüksek puana sahip en iyi 200 oyuncudan biri olmanız gerekir. İster sihirdarın simgeleri, ister onur totem görünümleri, sırt çantaları, şampiyon görünümleri, profil süsleri ve çok daha fazlası. Ancak bu rütbeyi almak önemlidir, çünkü isterseniz ödül olarak şöhret, şan ve çok para kazanmak için turnuvaları kazanabilir ve kazanabilirsiniz.

Merdivende en yüksek rütbeye ulaşmak için sayısız saat harcayabilir ve yine de oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bazı insanlar gelişigüzel ve daha yavaş bir tempoda oynamayı severken, diğerleri rütbelere tırmanıp mükemmel derecelerini sergiledikleri sert oyun tarzını tercih ediyor.

League of Legends, her zaman sektördeki en bağımlılık yapan ve eğlenceli MOBA oyunlarından biri olarak kalacak. Oyunu, rütbeleri, kahramanları ve oyunun her bir yönünün ne kadar önemli olduğunu öğrenmek, daha iyi bir oyuncu olmanıza yardımcı olabilir. Ödülleri toplayabilir ve üst düzey efsanevi oyuncular arasında zirvede yerinizi alabilirsiniz.

About İbrahim Berkay

2000 yılında bilgisayar programcılıpı fakültesinden mezun olduktan sonra sektörde çeşitli bilişim firmaları ve kurumsal yapıların bilgi işlem departmanlarında hizmet verdikten sonra 2013 yılından bu zamana kadar sunucuyeri firmasında sistem mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum Yaz