fbpx

Biz Kimiz?

SY, 2009 yılı itibari ile servis vermeye başlayan yeni nesil barındırma(hosting) servis operatörüdür. Katma değerli servisler Ülkemizdeki load balancer hizmeti, donanım kiralama hizmetleri, sanal datacenter alt yapısı gibi servisleri üreten ve müşterilerine sunan SY sektörü yakın takip eder, siz müşterileri için ihtiyaç olabilecek yenilikleri en hızlı şekilde uygulayarak teslim etmeyi amaçlar.
Yönetilir servisler ile ülkemizde en büyük sorun olan profesyonel destek alanında da servis sunan SY, siz müşterilerinin teknolojik değişikliklere zaman harcamadan sadece kendi işlerine yoğunlaşmaları için destekler sunar.

Donanım kiralama servisleri konusunda stok ve hazır ekipman SY tarafından sağlanmaktadır. Sürekli olarak DELL markasına ait giriş seviyesinden en üst düzeydeki sistemlere kadar geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır.

Teknolojik Alt Yapımız

SY 2013 yılında tamamen yenilenen alt yapısı üzerinden servis sunmaktadır. Bu alt yapı %100 yedeklilik üzerine planlanmış ve yatırımı Telecitygroup tarafından yapılmıştır. Enerji Alt yapısı olarak 4 farklı trafodan beslenen bir enerji nakil hattına bağlı durumdadır. Bu hatlar 4 adet 1600 KVA Mitsubishi Jeneratör ile %100 paralel olarak beslenmektedir.

Mevcut yedekli bu cihazlar ek olarak harici 950 KVA Caterpillar(CAT) jeneratör ekipmanı ile desteklenmiştir. N+N+1 yedekli gelen jeneratör yapısı APC UPS sistemleri ile 2 farklı enerji hattı olarak yedeklenmiştir. Enerji alt yapımız N+N olarak %100 yedekli durumdadır. Soğutma sistemi 2 farklı marka kullanılarak N+N yapıda yedekli durumdadır. Soğutma sistemleri dünya standartlarında hassas kontrollü klima yapısıdır.

%d bloggers like this: