fbpx

Hosting

Hosting İçin İhtiyacınız Olan Herşeyi Gelişmiş Panelimiz İle Yönetin. Daha Fazla Trafik ve Güçlü Kaynaklarla Türkiye Lokasyon ve SSD Disk Avantajı İle

Basic

   • Limitsiz Domain
   • 1000MB Disk Alanı
   • 50GB Trafik
   • Limitsiz MySql
   • 10 ad. E-Posta
   • Cpanel – Lite Speed
   • Ücretsiz SSL

   $1,50/ay

Professional

   • Limitsiz Domain
   • 5000MB Disk Alanı
   • 150GB Trafik
   • Limitsiz MySql
   • 30 ad. E-Posta
   • Cpanel – Lite Speed
   • Ücretsiz SSL

   $4,50/ay

Standard

   • Limitsiz Domain
   • 10000MB Disk Alanı
   • 300GB Trafik
   • Limitsiz MySql
   • 60 ad. E-Posta
   • Cpanel – Lite Speed
   • Ücretsiz SSL

   $7,50/ay

Cloud Hosting Ve Özellikleri

Cloud hosting çok sayıda fiziksel özelliklere sahip sunucuların birbirine bağlanması neticesinde ortaya çıkan bir servis olarak biliniyor. Cloud hosting sistemlerinde var olan sunucuların hepsinin aynı veri merkezi içinde bulunması gerekmiyor. Birbirinden farklı her bir veri bağımsız olarak data centerlar içerisinde barınabiliyor. Bunların arasında makul özelliklerde düzenlenmiş bir network ağı ile bağlanmış olması yeterli bir durumdur.

Cloud Hosting Hizmeti Almak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sunduğumuz cloud hosting hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin kendilerine hangi veri merkezi yakın ise hizmetlerini kendilerine yakın olan merkez üzerinden alıyorlar. Bu durum, kullanıcı için web sayfalarının çok daha hızlı çalışmasına olanak sağlaması açısından önemlidir. Farklı veri merkezlerinin bulunması kullanılan veri merkezinde herhangi bir sorun olması durumunda diğer veri merkezi üzerinden hizmet alımına devam edilmesini sağlaması açısından önemlidir. Böylelikle son kullanıcının yaşamış olduğu sorundan kurtulmak mümkün oluyor.

Cloud Hosting Nasıl Çalışır?

Sunmuş olduğumuz cloud hosting genel olarak yük dengeli olarak çalışma özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde kullanıcılarımız sistemin kullandığı kaynak kadar para ödeme özelliklerine sahip oluyorlar. Cloud hosting sistemlerinde sunucular mevcut olan kaynakları ortak düzeyde kullandıkları için sunucuların birinde meydana gelen bir sorun karşısında diğer sunucular devreye girerek sistemin kesintisiz çalışmasını sağlıyor. Bu da yapılan işlemlerin yarım kalmamasını sağlaması açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda otomatik güncelleme özellikleri sayesinde yeniliklerden hızlı bir şekilde yararlanılabiliyor.

En İyi Web Sitesi Barındırma Seçimi

Web hosting, web barındırma anlamına gelir. Web sitenizin kurulma aşamasında aldığınız alan adının saklanması hosting şirketleri sayesinde sağlanır. Veri merkezi, çok daha hızlı veri sunumu sağlayarak internet kullanıcılarının siteye hızlı ve güvenilir bir şekilde giriş yapmasını sağlar. Site ne kadar hızlı olursa, trafik ve dönüşüm oranı o kadar fazla olur ve işletmeniz için daha fazla gelir sağlanır. Bu nedenle, web hosting adı verilen yerel barındırma uygulamasına ihtiyacınız vardır.

Hosting Şirketinin Donanımı Önemli

Web hosting hizmeti bünyesinde destek hizmeti de bulunur. Hosting şirketi iyi bir donanıma sahipse, siteniz sorunsuz bir şekilde çalışır. Web sitesiyle ilgili oluşabilecek sorunlarda, probleminizi çözebilecek yetkinliğe sahip birine ulaşmak istersiniz. Canlı sohbet veya telefon ile hosting firmanızın yetkilisi ile görüşebilmeniz önemlidir.

Firmanın sunduğu çözümün süresi de önemlidir. Çünkü sitenizin her dakikasında para, trafik ve potansiyel olarak arama oranlarını kaybedersiniz. Özellikle e-ticaret siteniz varsa siteye ulaşımda yaşanan sorun, dakikalar geçtikçe size para kaybettirir.

Veriler Yedeklenmeli

Verileriniz işinizin en önemli parçasıdır ve bu veriler yanlışlıkla silinebilir veya bir virüs bulaşabilir. Web barındırma hizmetinizin bir yedeğine ihtiyacı vardır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı türde web barındırma hizmetleri vardır. Bu nedenle ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunan web hosting firması ile çalışmalısınız. Markanızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için ihtiyaç duyacağınız tüm barındırma gücünü sağlamak adına müşteri desteği gereklidir.

Hosting Türleri Ve Özellikleri

Sunmuş olduğumuz alan adı kayıtları ile kişisel ve kurumsa tüm müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Alan adı konusunda talep edilen alan adlarının uygunluğu sitemiz üzerinden kontrol edilebiliyor. Aynı zamanda talep edilen domain taşıma işlemleri de sitemiz üzerinden kolaylıkla yerine getirilebiliyor.

Kurumsal Hostinge Dair Her Şey

Kurumsal hosting, genel anlamı itibari ile kurumsal kimliği bulunan şirket ve firmalar tarafından kullanılan hosting türüdür. Kurumsal hostinglerden yararlanmak için mutlaka bir vergi levhası olması gerekiyor. Kurumsal hosting talebinde bulunulurken vergi levhası mutlaka talep ediliyor. Diğer hosting türlerinden farklı olarak kurumsal hosting türünde farklı destekler yer alıyor. Kurumsal hostinglerin en önemli özelliği kaynakların bağımsız, erişe bilirlik ve yüksek güvenlik özelliklerinin olmasıdır. Bu hosting paketleri genellikle optimize edilen bir cPanel hosting modeli olarak dikkat çekiyor.

Kurumsal Hosting Avantajları Nelerdir?

Kurumsal hosting paketlerinin sağlamış olduğu en büyük avantaj küresel anlamda herhangi bir sorun yaşamadan erişe bilirlik sağlamasıdır. Sunmuş olduğumuz kurumsal hosting paketlerinde yer alan e maillerde de herhangi bir sorun yaşanmıyor. E mailler tam olarak virüs ve spam kontrolünden geçiyor. Bu da güvenilirlik seviyesinin en üste çıkmasını sağlıyor. Sunmuş olduğumuz premium paketlerimizde ise DDOS koruması mevcut olduğundan dış etkenlerden herhangi bir saldırıya maruz kalınmamasını sağlıyoruz.

Neden Kurumsal Hosting Kullanılmalı?

Sunmuş olduğumuz kurumsal hosting paketlerimizde her ürünümüz için ayrı olacak şekilde ip adresi sunuyoruz. Böylelikle tek bir ip adresi üzerinden yüzlerce web sayfasına erişim sağlanabiliyor. Bu durum site için yapılacak olan seo çalışmalarında ekstra bir avantaj sağlayacaktır. Sunmuş olduğumuz kurumsal hosting hizmetlerimizde 30 adetten saha fazla ürün ile hizmet veriyoruz. Bu durum hiçbir şekilde herhangi bir yavaşlık gibi sorunu ortaya çıkarmıyor.

WordPress Hosting ve Özellikleri

WordPress yazılımı veri tabanı olarak PHP veri tabanına bağlı bir web sayfası tasarımıdır. WordPress tasarımı hem Windows tabanlı olan Plesk Panel hem de Linux tabanlı cPanel kurulu sunucularda başarılı bir şekilde çalışıyor. Ancak WordPress yazılımı Linux veri tabanlı işletim sistemlerinde çok daha kaliteli bir şekilde çalışıyor. Bunun ana nedeni Linux tabanlı işletim sistemlerinin de PHP tabanlı yazılımlardan birisi olmasıdır. WordPress daha verimli ve stabil bir çalışma ortamı sağlıyor. Firmamız wordpress hosting hizmetlerini tam olarak Linux tabanlı işletim sistemleri ile cPanel kontrol paneli ile birlikte sunuyor.

WordPress Hostingi Kimler Kullanabilir?

WordPress yazılımını genellikle sosyal medya üzerinden yayın yapan kullanıcılar kullanıyor. Bunun yanı sıra bir web sayfası olmasını isteyen kurumsal şirket ve firmalar tarafından da tercih ediliyor. Çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmesinin ana nedeni ise her ihtiyaca cevap veriyor olmasıdır. Aynı zamanda çok sayıda tema ve eklentiye sahip olması da dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Yapılan araştırmada dünya genelinde 45 milyondan daha fazla kullanıcının wordpress hosting hizmetleri aldığı tespit edilmiştir. Bir başka önemli avantaj da WordPress hostinglerinin link yapılarının arama motorları tarafından daha uygun olarak görülmesidir.

WordPress Hosting İçin Olması Gereken Şartlar Nelerdir?

Bir web sitesi kurmak için adım atıldığında dikkat edilmesi gereken belirli kurallar vardır. Bu kuralların yerine getirilmesi i,le birlikte oldukça etkili web sitelerin oluşturulması kaçınılmaz bir durum olarak ortaya çıkıyor. Başlıca kurallar şunlardır;
– Temin edeceğiniz hosting paketinin linux işletim sistemi üzerinde kurulu olduğundan emin olun,
– Disk kapasitenizin 1 GB ya da üzerinde olması oldukça önemli bir durumdur.
– Kontrol paneli konusunda cPanelin sunmuş olduğu hostinglerin tercih edilmesi gerekiyor,
– Alınan üründe mutlak surette 1 tane MySQL veri tabanı olduğundan emin olunması gerekiyor.
– Aylık limitin 10 GB altında olmamasına dikkat edilmelidir.
– Tüm bu kuralların yanı sıra WordPress kurulumlarının otomatik olarak kendiliğinden yapılabilir olması oldukça önemli bir unsur olarak dikkat çekiyor.

Cloud Hosting Özellikleri

Sunmuş olduğumuz bir diğer hosting türlerinden birisi de cloud hosting olarak ön plana çıkıyor. Cloud hosting birden daha fazla fiziksel sunucunun birbirleri ile entegre olması ile oluşturulan bir servis olarak biliniyor. Cloud hosting servislerinde tüm sunucuların aynı veri merkezinde bulunması şart bir durum değildir. Her sunucu birbirinden bağımsız olarak data centerler içerisinde barınabiliyor. Cloud hosting hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler eğer ki veri merkezi kendilerine yakın ise kendilerine yakın olan bu lokasyonlar üzerinden hizmet alabiliyorlar. Bu durum kullanıcı için daha hızlı sonuçlar ortaya çıkarması açısından oldukça önemlidir. Farklı veri merkezlerinin bulunması çalışılan veri merkezinde bir sorun olması durumunda diğer veri merkezlerinin devreye girmesini sağlıyor.

E- Ticaret Hosting ve Avantajları

Sunmuş olduğumuz bu hosting türünün en önemli avantajı satıcı ile tüketicinin bir araya gelmesini sağlamasıdır. Satının ürün ve hizmetlerinin alıcı tarafından hiçbir aracı gözetilmeksizin satın alınması işlemi eticaret hosting hizmetleri ile sağlanıyor. Günümüz şartlarında e ticaret hosting hizmetlerinde büyük bir yaygınlık görülmeye başlanmıştır. Bu hosting türlerinde her ülkenin kendi kanuni sınırlarının haricinde ekstra bir sınırlandırma söz konusu değildir. Bu hosting türü sayesinde herhangi bir ürün ya da hizmet dünya genelinde satışa kolaylıkla sunulabiliyor. Aynı zamanda bu sistemde ürün ve hizmet özellikleri kolay bir şekilde ayarlanabiliyor. Böylelikle alıcılar ürün ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşarak ürün ve hizmetleri almaları konusunda kesin kararlarını verebiliyorlar.

Doğru E – Ticaret Paketinin Seçimi

E – ticaret paketleri önemsenmesi gereken bir konudur. Çünkü karar aşamasında olan alıcıların kaliteli bir alış veriş yapabilmesini sağlaması, web sitesinin alt yapısından sunuş özelliklerine kadar birçok konuda kaliteli olmasına bağlıdır. Sistemde açıkların olması güven konusunda alıcıların kafasında soru işareti oluşturacağından tercih edilen e – ticaret paketlerinin tercih edilmemesine neden olacaktır. Özellikle sanal ortam üzerinde sıklıkla karşılaşılan sahtekarlık vakalarına karşı alt yapısının ve güvenlik yöntemlerinin elverişli koşullarda olması gerekiyor. Bu nedenle e ticaret seçimleri yapılırken bu hususların göz önünde bulundurulmasına dikkat edilmelidir.

Birden Fazla Web Sitesi İçin: Reseller Hosting

Bu hosting türünde kiralanan web alanında birden fazla web sayfası barındırılabiliyor. Aynı zamanda reseller hosting sayesinde kullanıcılar tarafından satın işlemlerinin yapılabildiği bir hosting türü olarak dikkat çekiyor. Kullanıcılar sunmuş olduğumuz reseller hosting türü sayesinde sahip oldukları web sayfalarını kendi ihtiyaçlarına göre bölebilme imkanın sahip oluyorlar. Bu bölme işlemi sonrasında ise satışa çıkarabiliyorlar. Bu hosting türünün bir başka önemli özelliği de barındırdığı kontrol paneli sayesinde yeni hesap oluşturma, şifre değiştirme ve istenilen bölgeye yedekleme yapabilme imkanını sunmasıdır.

Seo Hosting ve Tercih Edilme Nedeni

Seo hosting son yıllarda en çok kullanılan hosting türlerinden birisi olması ile dikkat çekiyor. Sunmuş olduğumuz seo hosting hizmetlerimiz ile seo hostingin avantajlarını müşterilerimize sunuyoruz. Seo hosting türünde arama motorları sayesinde sitelerin ön plana çıkması ve birçok kullanıcıya kolay erişim imkanı sağlaması açısından büyük önem taşıyor. Bu nedenle birçok firma üst sıralarda yer almak için seo hizmetleri alarak büyük masraflar yapıyorlar. Ancak seo hosting sayesinde seo hizmetleri almaya gerek kalmadan seo işlevini otomatik olarak yerine getirmesi açısından büyük avantajlar sunuyor. Bu durum kişisel ya da kurumsal müşterilerimizin hem kaliteli bir web sitesine sahip olmalarını hem de seo hizmetlerinden aynı anda yararlanmalarını sağlıyor.

Web Hosting ve Kullanım Özellikleri

Genel anlamda web hosting kullanılan web sitelerinin verileri ile bilgilerinin toplandığı ve barındırıldığı, ihtiyaç duyulması durumunda erişim sağlanmasını sağlayan işlemlere verilen isimdir. Hosting kelime anlamı olarak yayınlama ve barındırma anlamına geliyor. Yayınlanmak istenen bir web sayfasına ait video, fotoğraf, metinsel verilerin yayınlanmasını sağlayan sistem olarak dikkat çekiyor. Kişisel ya da kurumsal şirket ve firmaların mevcut bilgi ve belgelerinin yayınlayabilmeleri için öncelikle bir web omurgasının kurulmasını ve bunun sağlanmasından sonra da bilgi ve belgelerin depolanmasını sağlayan bir sunucuya ihtiyaçları söz konusudur.

Joomla Hosting Nedir?

Joomla hosting kullanım amaçları göz önüne alınarak performans ve kaynak ihtiyaçlarını giderecek şekilde tasarlanan sanal sunucular olarak dikkat çekiyor. Bir başka özelliği de Joomla hosting sayesinde müşteri panellerinden istenildiği zaman istenilen yerden yönetme imkanı sunuyor. Aynı zamanda bu panel sayesinde mevcut olan uygulamalar istenildiği şekilde düzenlenebiliyor. Aynı zamanda yeni uygulamalar da yüklenebiliyor. Sunmuş olduğumuz Joomla hosting sayesinde kullanıcıların işlemlerini oldukça kolaylaştırıyoruz. Güvenli bir alt yapıya sahip olmasının yanı sıra hızlı ve farklı uygulamaları desteklemesi ile de oldukça avantajlı imkanlar sunması ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Joomla Hostingin Kullanım Alanları

Joomla hosting, genel olarak kişisel web sayfaları, içerik geliştiriciler ve kurumsal web sayfaları için tüm ihtiyaçları karşılayan bir özelliğe sahip olması ile oldukça önemli bir hosting türü olarak dikkat çekiyor. Joomla hosting için tasarlanmış olan yaklaşık 7800 adetten fazla ücretsiz ve ücretli modül ve eklentiye sahiptir. Bu özellikleri sayesinde birçok haber, blog, e- ticaret, kamusal, rezervasyon, şahsi site ve tanıtım konularında hizmet veren siteler için oldukça ideal özelliklere sahiptir.

Hosting Firması Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

– Hizmet alınacak olan firmanın kendisine ait bir web sitesinin olması,
– Web sayfası içeriklerinde ticket desteği ya da online sohbet sistemi ile anlık olarak destek verebiliyor olması,
– Teknik ve kaynak personelin mevcut olması,
– Herhangi bir sorun karşısında detesk alınabilmesi için müşteri temsilcisinin bulunması,
– Yapılan iş ile ilgili yeterli sayıda referansa sahip olunması,
– Sunmuş olduğu hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlaması,
– Sunmuş olduğu hizmetlerde para iadesi imkanlarının bulunması,
– Kaliteyi ön planda tutarak bu konuda taviz vermemesi,
– Herhangi bir sorun karşısında hızlı ve güvenli çözüm yöntemlerini benimsemesi,
– Sistemli bir şekilde Backup alıyor olması gibi özellikler önemle üzerinde durulması ve dikkat edilmesi gereken hususlar olarak ön plana çıkıyor.

İşinizi Dijital Ortama Taşımaya Hazır Mısınız?

Sunduğumuz akıllı eticaret hosting hizmetleriyle siz de işinizi dijital ortama taşıyabilirsiniz. Hazır ödeme sistemleriyle desteklenen paketlerimiz, online ürün ve hizmet satışında size zaman kaybettirmez. Tüm bankalarla anlaşmalı salan pos uygulamasının yanı sıra, hazır tema seçenekleri ve hizmet süresince ücretsiz olarak sunduğumuz güvenlik sertifikası ile girişimci ruhunuzun eksiksiz bir şekilde yeni nesil hizmet anlayışı içine dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni Siteler İçin Başlangıç Paketleri

E-ticarete yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için sunduğumuz paketler, zaman ve maliyet avantajına sahiptir. Küçük ölçekli işletmelere profesyonel çözüm önerileri sunan hizmetlerimizle, en ideal çözüme en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Tasarım ve ödeme işlemleriyle uğraşmadan yeni bir site sahip olma imkanı sunan çalışmalarımız, e-ticarette başarılı bir işletme sahibi olmanızı destekler.

Kullanıcı dostu yönetim paneli; ürün ve hizmetlerinize dahil her türlü güncellemenin yetkilendirilmiş kişi tarafından basit bir şekilde yapılmasına imkan veren hizmetlerimiz, güçlü bir altyapı desteğine sahiptir. Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitleye basit bir şekilde anlatırken sipariş almanızı da kolaylaştıran eticaret hosting paketlerimiz, farklı ihtiyaç ve bütçelere özel olarak hazırlanır.

Mobil Uyumlu Online Mağaza

Sınırsız sayıda ürün ekleme alanı bulunan sayfalarımız, kolay güncellenir. Bu özelliğiyle müşteri beklentilerine odaklanan ürün gamı belirli aralıklarla yenilenebilir. Kullanıma hazır ürünlerimiz işinizi geleceğe taşımanıza yardımcı olurken, ödeme sistemlerinin kullanışlı ve güvenli olması için de değişen sistemlerden entegrasyon desteği sağlanır.

Jomla Hosting Ve Özellikleri

Joomla hosting yaklaşık olarak 80 milyondan fazla uygulamayı içermesi nedeni ile en çok tutulan içerik yöntemim sistemlerini içermesi bakımından önemlidir. En önemli özelliği genel kamu lisansı ile korunması olan açık kaynak kodlu bir uygulama olmasıdır. Uygulama dili PHP olan joomla hosting, MSSQL, PostreSQL ve MySQL veri tabanlarından tercih edilen herhangi birimi kullanabiliyor. Joomla hostingin en popüler paternlerinden birisi olan MVC dizayn paterni OPP tekniği ile oluşturulmuş bir program olarak dikkat çekiyor.

Joomla Hostingi Kimler Kullanır?

Genellikle içerik geliştiriciler, kurumsal web sayfaları ve kişisel web sayfaları tarafından tercih edilen joomla hosting bol uygulama seçeneği sayesinde oldukça etkili hizmetler sunuyor. Özellikle 7800 ücretli ve ücretsiz modül ve eklenti özelliğinin olması ihtiyaç duyulan her konu için eksiklikleri gideriyor. Özellikle online haber siteleri, rezervasyon, e ticaret siteleri, tanıtım, kamusal ve şahsi siteler de kolaylıkla ve güvenli bir şekilde kullanım olanağı sunuyor. Joomla hosting bünyesinde sunulan stok denetim formülleri, özel ürün katalogları, veri raporlama ve karmaşık iş dizileri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturulması sağlanıyor.

Joomla Hosting ve Depolama Sistemleri

Joomla hosting, API desteği sayesinde bulut depolama servislerine oldukça kolay bir şekilde erişim sağlıyor. Tüm bilgi ve belgelerin oldukça kolay ve güvenli bir şekilde saklanması ve depolanması sağlanıyor. Bu da verilerin kaybolmasını engellemesi açısından oldukça önemlidir. Joomla mobil uygulamalara da uyumlu olması nedeni ile oldukça fazla tercih ediliyor.

Kurumsal Hosting Paketinin Avantajları

Paylaşımlı hosting paketleri yıllardan beri kullanılagelmektedir. Son dönemlerde vergi levhası olan kurum ya da kişiler için kurumsal hosting paketleri devreye girmiştir. Bu paketler paylaşımlı hosting paketlerine göre çok daha avantajlıdır. En önemli avantajı sunucu desteğine ihtiyaç duyulmamasıdır. Çünkü VDS adı verilen sanal sunucu desteği zaten mevcuttur. Genellikle e posta trafiği yoğun olan firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Kurumsal Hosting Hangi Avantajları Sağlıyor?

Özellikle iş ortamında bir hosting paketine ihtiyaç duyanlar için farklı seçenekler mevcuttur. Paylaşımlı hosting ve VPS paketleri bu anlamda dikkatleri üzerine çekmektedir. Ancak bazı dezavantajları barındırdığı bilinmektedir. Kurumsal hosting paketler en az VPS kadar güçlüdür. Paylaşımlı hosting paketlerinde bulunan kolay kullanım özelliğin de sahiptir. İki önemli avantajı bünyesinde toplamış olması tercih edilme gücünü artırmaktadır.

Firmalar tarafından tercih edilen kurumsal hosting paketlerinde kaynaklar bağımsızdır. Bununla birlikte yüksek güvenlik hizmeti sunmaktadır. Özellikle bazı firmalar bilgilerin saklanması adına yüksek güvenlik paketlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada kurumsal paketler devreye girer. Yüksek erişebilirlik özelliği sayesinde kesintisiz iletişim sağlamak mümkündür.

Kurumsal Hosting Neden Tercih Edilmeli?

Kurumsal hosting paketleri tek bir ip adresi ile web adreslerden ayrılma kolaylığı sunmaktadır. Böylece firmaları SEO konusunda avantajlı bir noktaya taşımaktadır. Ayrıca 30 farklı paket üzerinden hizmet veren ürünler, kaliteyi ön plana çıkarmaktadır. Ürünler yüksek güvenilirliğe sahiptir. Hizmet sırasında herhangi bir yavaşlık ve duraklama gözlenmez. İşlerin aksaması, yavaşlaması söz konusu olmamaktadır.

Paketlerde performans oldukça yüksektir. Bununla birlikte yaşanacak herhangi bir problem söz konusu olursa anında müdahale edecek kaliteli ekip ile hizmet veriyoruz. Sahip olduğu anti spam koruması ile e posta mesajlarınız uzun süre korunacaktır. Sisteme başvuruda bulunan firmalar için en kısa sürede aktivasyon işlemi başlatılmaktadır.

Reseller Hosting Ve Özellikleri

Reseller hosting kullanıcıların kiralamış oldukları web alanlarında birden fazla web sayfası barındırmasına ya da satabilmelerine olanak sağlayan bir sistemdir. Kullanıcılarımız reseller hosting üzerinden sahip oldukları alanları şahsi web sayfaları için mevcut ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bölebiliyor ve kendi müşterilerine satabiliyorlar. Alanı bölme ihtiyaca göre kullanma ve arda kalan alanların farklı alanlarda değerlendirilmesi olanağı sunması için büyük avantajları söz konusudur.

Reseller Hosting Özellikleri

Reseller hosting sisteminde mevcut olan kontrol paneli ile kullanıcılar şifre değiştirme, yeni hesap açma, istedikleri bir ortama yedek alabilme gibi bir takım ayala yapabilme hakkına sahip olabiliyorlar. Genellikle reseller hosting sistemini sunucu konusunda çok fazla bilgiye sahip olmayan web tasarım şirketleri ve web masterlar tarafından tercih ediliyor.

Birden Fazla Sayfayı Tek Bir Sistemden Kontrol Edin

Bayi reseller hostingi temin ederek kullanıcılar da kendi firmalarına ait birden fazla web sayfasını yayınlama hakkına sahip oluyorlar. Böylelikle kullanıcılar birden fazla hosting firmasına ayrı ayrı ödeme yapma zorluğundan kurtulmuş oluyorlar. Aynı zamanda tek bir sistem üzerinden birçok siteyi kontrol etme özelliklerine sahip olabiliyorlar.

Reseller Hosting Türleri Nelerdir?

Reseller hosting özellikleri bakımından ikiye ayrılıyor. Bunlar linux reseller hosting ve Windows reseller hostingtir. Ancak reseller hosting en etkili çalışmasını linux veri tabanı üzerinden gerçekleştiriyor. Bu nedenle birçok kişi reseller hosting sistemine sahip olmak istediğinde linux reseller hostinge sahip olmak istiyorlar.

Seo İçin Özel Olarak Tasarlanan Web Hosting

Sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkması için SEO çalışmasında bulunmuş ancak başarılı olamamış olabilirsiniz. Dizine eklenemeyen sitelerdeki problemin sorumlusu web barındırma sağlayıcınız olabilir. Web sitenizi güvende tutmak için tanınmış bir seo hosting firmasının ev sahipliği yapmasını gerektirir.

SEO Hosting Firması Nasıl Olmalı?

Web Hosting sağlayıcınız 7 gün 24 saat hizmet vermelidir. Doğru web sitesi hizmeti için kullanıcıların arama motorunda 404 hatasıyla karşı karşıya kalmaması için optimizasyonun doğru bir biçimde tamamlanması gerekir. Arama motorlarının tarama için belirli programları yoktur, bu nedenle arama motorundaki sıralamalarınızı korumak için web siteniz her zaman açık olmalıdır.

Paylaşımlı IP hosting çözümleri, yüksek hızda SEO’yu, hızlı bir şekilde hızlıca yüklenebilen barındırma sistemi kurar. Böylece seo hosting ile ne kadar içerik yüklerseniz yükleyin web siteniz her zaman hızlı ve güncel kalır.

Kaliteli Donanımdan Yararlanın

Web sitesi barındırma için tasarlanan özel kaliteli donanımdan yararlanarak web sitenizi güven içinde tutabilirsiniz. Her ürün grubu farklı ihtiyaçlar gerektirdiği için hosting firmaları altyapılarını ürün hattına göre ayırırlar. SEO araçlarını çalıştırmak veya bir web sitesi kurmak istediğinizde, sizin için en iyi hosting çözümlerine sahip olan hosting firması, birçok özelliğin öncüsü olarak, en son endüstri teknolojilerini kullanıcılara getirir. Firma bünyesinde özel web tasarımcıları, programcıları ve dijital uzmanlardan oluşan bir ekip bulunur. Firma, tüm hizmet alanlarınız için fazladan donanım hizmeti de sağar.

Wordpress'i Birkaç Saniye İçinde Kurun

Sadece tek bir tıklamayla sitenize yüklenen en son sürümü edinebilirsiniz. Dosya indirmenize veya yüklemenize, veri tabanları oluşturmanıza veya izinleri değiştirmenize gerek yoktur. Popüler yazılımın gücünü parmaklarınızın ucuna getiren wordpress hosting mevcut siteniz üzerinden aktarımı kolaylaştırır. Yani; yayınlarınız, resimleriniz, dosyalarınız, temalarınız ve eklentileriniz mevcut sitenizden hızlı bir şekilde dışarı aktarılabilir.

Sınırsız Hosting Hizmetinden Yararlanın

WordPress hosting hizmetiyle büyümek için web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz sınırsız depolama, bant genişliği ve veri tabanlarına her zaman sahip olursunuz. WordPress’i alt etki alanlarına bağlı bir dizi site için çoklu site olarak yükleyebilirsiniz. Kısacası ihtiyacınız olan kaynaklara gereksinim duyduğunuzda sınırsız sayıda web sitesi ekleyin.

Rakipsiz Performansı Keşfedin

Hızlı işlem, yanıt ve güvenilirlik sağlayan en son Intel teknolojisi de dahil olmak üzere, sunucularında yalnızca en yüksek güvenilirlik ve performans için en yeni donanımı kullanan wordpress hosting sağlayıcıları yük dengeleyiciler ile web trafiğini eşit olarak dağıtır. Böylece siteniz yüksek trafik ve yoğun saatlerden etkilenmez.

Sunucular, hızlı ve duyarlı bir WordPress web sitesi için kolayca ölçeklendirilen hızlı ve etkili veri tabanları sağlar. Veri merkezinin yüksek hızlı bir ağa dayandığı sistemde sunulan çevrim içi yardım hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibi, telefon desteği veya canlı sohbet ile ne kadar küçük olursa olsun, sorularınız için size yardım etmeye hazır WordPress barındırma uzmanlarından oluşarak sorunlarınızı anında çözer.

%d bloggers like this: