Kurumsal Mail Paket ve Fiyatları

Paket Adı Fiyat
SY Mail -Kurumsal $2.99 /Ay İncele   Satın Al
Ek Özellikler

POP/IMAP  var-3
GROUPWARE var-3
Takvim var-3
Adres Defteri var-3
Anti Spam  Opsiyonel
Ücretsiz Kurulum var-3
Mobil Uyumluluğu var-3
Kapat
SY Mail -Kurumsal $4.99 /Ay İncele   Satın Al
Ek Özellikler

POP/IMAP  var-3
GROUPWARE var-3
Takvim var-3
Adres Defteri var-3
Anti Spam  Opsiyonel
Ücretsiz Kurulum var-3
Mobil Uyumluluğu var-3
Kapat
SY Mail -Kurumsal $7.99/Ay İncele   Satın Al
Ek Özellikler

POP/IMAP  var-3
GROUPWARE var-3
Takvim var-3
Adres Defteri var-3
Anti Spam  Opsiyonel
Ücretsiz Kurulum var-3
Mobil Uyumluluğu var-3
Kapat
SY Mail -Kurumsal $13.99 /Ay İncele   Satın Al
Ek Özellikler

POP/IMAP  var-3
GROUPWARE var-3
Takvim var-3
Adres Defteri var-3
Anti Spam  Opsiyonel
Ücretsiz Kurulum var-3
Mobil Uyumluluğu var-3
Kapat

KURUMSAL E-MAİL NEDİR?

Kurumsal Mail kimlikte en önemli ögelerden biride şirketlerin isimlerini taşıyan mail adresleridir. E-posta adresinizin uzantısının şirket adınızı taşıması size müşterilerinizin ve firmaların güven duymasını ve sizleri ciddiye almasını sağlar. Eğer sizde kurumsal kimliğinizi önde tutuyor iseniz global olarak kullanılan Hotmail, gmail, yandex, yahoo gibi uzantılara sahip e-postalar yerine firmanızın uzantısına sahip bir mail adresini tercih etmeniz gerekmektedir.

Teklif ve yazışmalarınızda şirket uzantılı mail kullanmanız firmanıza çok büyük bir katma değer kazandırır. Genel olarak bilinen info e-posta adresi aslında sadece info dan ibaret değildir. Bu tür mail genel kulanım için oluşturulmuş bir mail adresidir. Buraya göndermiş olduğunuz mailler mail içeriğine göre gerekli departmanlara yönlendirilir. İsterseniz şirketinizin çalışanları için şirket uzantılı mail oluşturabilirsiniz. Bunun yanında ithalat ve ihraç yapan firmalar import ve export başlıkları şeklinde e-posta adresleri de kullanmaktalar.

 

ANTİ SPAM GATEWAY
007-improve copy

SPAM MAİLLER KABUSUNUZ OLMASIN

Kurumsal mail sistemleri paylaşımlı hosting servisi değildir. Çünkü her kullanıcıya göre ayrı bir hesap kurulumu yapmıştır bu nedenle her müşteri için spam seviyesi ve antivürüs güvenlik seviyelri müşteri odaklıdır. Bu neden den dolayı mükemmel bir sonuç almamanız kaçınılmaz olacaktır. Böylece günlük spam mail alımından korunacaksınız, Mail boxnızı kontrol ederken spam mailler ile zaman harcamazsınız, Virüslü mailler size ulaşmadan direk sunucuda imha edilir,E-posta yolu ile sağlıklı bir iletişim kurmanın keyfini yaşarsınız.

010-server-6 copy

SPAM MAİLLER NASIL ENGELENİR?

Spam mailleri engellemenin en kolay yolu mail sistemini satın aldığınız firmanın sizin için bu spam mail ayarlarını yapmasını isteyebilirsiniz. Veya kendi güvenlik önlemini alabilirsiniz bunu için kendinize ait bir sunucu kiralayabilirsiniz. Bu sizin için maliyetli olur. Maliyetine gelecek olursak sunucu satın alınması, lisan ücreti, size ait ip adresleri, kurulum ücretleri gibi maliyetler çıkmaktadır. Bunun yanı sıra bu sistemini yönetecek bir uzmana da ihtiyaç duyacağınız unutmayınız. Bu şekilde kendi spam engelleyicinizi oluşturmuş olursunuz.

001-server-21 copy

SPAM MAİL NEDİR?

E-posta sistemleri 1978 yılında kullanılmaya başlanmıştır bu tarihten günümüze artarak ve gelişerek gelmiştir bu tarihten itibaren spam mail gönderilmeye başlanmıştır. Spam e-posta kelime anlamı ile istenmeyen mail demektir yani sizin bilginiz ve izniniz dahilin de olmayan maillere denir. Düşünün ki mail box açtınız ve orada birçok spam mail var bu mailleri temizlemek ne kadar sıkıcı değil mi? Birde spam mailleri silmeye çalışırken gerekli olan e-postaları da sile ihtimaliniz olacaktır.

001-bug-1 copy

GÜVENLİ ŞİFRE OLUŞTURMA?

Gelişen dünya ile hayatımızın bir parçası haline gelen teknoloji sayesinde bir çok işlemi artık online olarak yapmaktayız. Online yapılan tüm işlemleri güvenli bir şekilde kullanmamız için gerekli olan şifreleme sistemleri de hayatımıza girmiş bulunmakta. Bizleri kötü amaçlı kişilerden korumak ve her hangi bir zarara uğramamıza engel olmaktır. Mail sistemleri içinde bu kural geçerlidir. Şifrelerimiz kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi özel bilgilerimizin ulaşılabilir olması anlamına gelmektedir. Bu sebepten dolayı şifrelerimizin güvenli olması çok önemlidir. Şifre oluştururken dikkat edilmesi gerekenler ise;
Kolay tahmin edilebilir olması ve ardışık rakam ve harfleri içermemesi gerekiyor.

009-server-16 copy

NEDEN KURUMSAL E-POSTA?

Global dünyada bir çok firma iletişim yolu olarak e-mail sistemlerini kullanmakta. Bütün şirket içi veya şirket dışı tüm raporlama, analiz, sipariş, sipariş takibi v.b. şirketlerin hayati öneme sahip olan tüm bilgiler e-postalar üzerinden sağlanmaktadır. Göndermiş olduğunuz e-postlarınızı karşı tarafa ulaşmaması ve maillerinizin devamlı spam klasörüne düşmesi şirketinizin itibar kaybına ve iş kaybına uğratacağını unutmayınız. Bu konu bu kadar hassas olunca e-posta ile gönderilen bilgi güvenliği ve gerekli yere ulaşması çok önemli hale geliyor. Kurumsal mail sistemleri sizlere sunmuş olduğu yüksek teknojik alt yapı, her yerden ulaşım, yedekli çalışma, spam koruma filitresi ve sislere sunduğu geniş veri alanı ile çalışanlarınızın ve sizlerin veriminizi artırır.

009-chat copy

ZİMRA MAİL NEDİR?

Zimbra mail sistemi Linux işletim sistemi üzerinde kurulan ve çalışan bir mail sistemidir. Bu mail sistemi Microsoft Exchange ve Lotus Notes e-mail sistemlerine alternatif olarak kullanılan bir platformdur. Zimbra mail sistemi açık kaynak kodlu olarak başlamış daha sonra ise Open Sorce versiyonu ile birlikte ticari olarak pazarlanmaya başlamış Zimbra Professional Edition, Zimbra Network Edition ve Zibra Hosted Edition versiyonları üretilmiştir. Linux işletim sistemi ile gayet karalı bir şekilde çalışan, Microsoft ve IBM gibi büyük firmalara rakip olmuştur. Firmamız Zimbra e-mail sistemi kullanarak kullanıcılarına uygun hizmet vermektedir.

ANTİ SPAM GATEWAY

VİRÜSLÜ MAİLLER DİKKAT EDİNİZ!!!

Son dönemlerde çeşitli firmaların adlarını kullanarak çok sayıda virüs içeren mail gönderilmekte. Bu konuda çok dikkatli olun ve tüm çevrenizi mutlaka uyarınız. Virüslü e-posta aldığınızda bilgisayarınıza virüs bulaşma ekli dosyayı veya link tıklamanız durumda virüse maruz kalırsınız. Bu olaylara maruz kalmamak için dikkat etmeniz gerekenler;

Gelen e-postlar konusunda daima şüpheci olunuz. Devamlı haberleştiğiniz kişiden farklı bir formatta mail gelmiş ise bu mail hakkında emin olmak için gerekiyor ise mail gelen kişi ile telefon ile iletişime geçiniz,

Telefon ile görüşme yaparken veya biri ile sohbet ederken mailleriniz arasında dolaşmayınız bu durumda dikkatiniz dağılacağını ve istem dışı olarak açmamanız gereken bir kurumsal mail açabileceğinizi unutmayınız,

Devamlı olarak mailleştiğiniz kişilerden beklenmedik mailler geldiğinde hemen açmayınız. Bilin ki korsanlar tanıdığınız kişilerin mailleri ile sizlere mail göndermekte,

Büyük firma veya bankalardan gelen mailleri kayıtsız şartsız açmayınız bu firmalar bana virüs göndermez diye düşünmeyin korsanlarda sizin düşündüğünüz gibi düşünüp bu şekilde virüs gönderiyorlar,

Size ulaşan bir banka dekontu, kargo bilgi e-postası, operatör faturası ya da sipariş alndı gibi mailleri hemen açmayınız bu yöntem en sık kullanılan virüs gönderme şeklidir.

Sizi panikletecek maillere de çok dikkat ediniz. Başlıkta bu ay telefon faturanız 600 TL gibi bir yazı var ise mailden şüphelenmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır.