Sunucu Barindirma Paketleri ve Fiyatları

Paket Fiyat
1U SERVER -1 $150,00 /Ay İncele Satın Al
Ek Özellikler

1U VE 1 POWER SUPLLY OLAN FİZİKSEL SUNUCULAR İÇİNDİR.

1U SERVER- 2 $170,00 /Ay İncele Satın Al
Ek Özellikler

1U VE 2 POWER SUPLLY OLAN FİZİKSEL SUNUCULAR İÇİNDİR.

2U SERVER- 1 $200,00 /Ay İncele Satın Al
Ek Özellikler

2U VE 1 POWER SUPLLY OLAN FİZİKSEL SUNUCULAR İÇİNDİR.

2U SERVER- 2 $225,00 /Ay İncele Satın Al
Ek Özellikler

2U VE 2 POWER SUPLLY OLAN FİZİKSEL SUNUCULAR İÇİNDİR.

4U SERVER- 1 $300,00 /Ay İncele Satın Al
Ek Özellikler

4U VE 1 POWER SUPLLY OLAN FİZİKSEL SUNUCULAR İÇİNDİR.

4U SERVER- 2 $350,00 /Ay İncele Satın Al
Ek Özellikler

4U VE 2 POWER SUPLLY OLAN FİZİKSEL SUNUCULAR İÇİNDİR.

Paket Fiyat
1/4 KABİN $250,00 /Ay İncele Satın Al
Ek Özellikler

Kabin Boyutu 11 U
Ücretsiz Elektirik 3 Amper
Hat Kapasitesi 100 Mbit Sınırsız
İp Adeti /29
Elektirk Aşım Bedeli 250 TL+KDV

2/4 KABİN $500,00 /Ay İncele Satın Al
Ek Özellikler

Kabin Boyutu 11 U
Ücretsiz Elektirik 6 Amper
Hat Kapasitesi 100 Mbit Sınırsız
İp Adeti /29
Elektirk Aşım Bedeli 250 TL+KDV

3/4 KABİN $750,00 /Ay İncele Satın Al
Ek Özellikler

Kabin Boyutu 11 U
Ücretsiz Elektirik 9 Amper
Hat Kapasitesi 100 Mbit Sınırsız
İp Adeti /29
Elektirk Aşım Bedeli 250 TL+KDV

4/4 KABİN $1.000,00 /Ay İncele Satın Al
Ek Özellikler

Kabin Boyutu 11 U
Ücretsiz Elektirik 12 Amper
Hat Kapasitesi 100 Mbit Sınırsız
İp Adeti /29
Elektirk Aşım Bedeli 250 TL+KDV

SUNUCU BARINDIRMA ( CO-LOCATİON) NEDİR?

Sunucu barındırma hizmeti diğer bir adı ile Co-Location var olan fiziksel sunucularınızın yüksek güvenlikli ve yüksek hızlara sahip veri merkezlerinde barındırılmasıdır. Veri merkezini ise firmalar tarafından kurulan yüksek teknolojik alt yapısına sahip ileri seviyede güvenlik içeren yapılardır. Bu yapılar sayesinde tüm bilgilerinizin güvenli bir ortamda tutulması amaçlanmış ve her hangi bir kesintiye uğramamanız sağlanmış olur.

Bu gibi avantajlardan yaralanmak için kendi alt yapınızı kurmanız size maliyetli olacaktır. Sizin yerinize bu alt yapıyı kuran ve size uygun bir maliyetle bu hizmeti sunan firmalar bulunmakta size ise bu hizmeti kullanmak ve sunucularınızı güvenli bir ortamda barındırmak kalıyor. Bu hizmet ile istediğiniz zaman sunucularınız üzerinde istediğiniz tüm değişiklikleri yapabilir isterseniz sunucunuz ile ilgili raporları alabilir ve gelişmelerinizi takip edebilirsiniz.

 

Vps Vds Sunucu
018-folder-2 copy

PAYLAŞIMLI KABİN

Bu barındırma sisteminde müşterilerin 5U dan daha az fiziksel sunucusu olduğunda aynı kabin içerisinde birden fazla sunucunun bir arada paylaştığı sistemlerdir bu sistemlerde güvenlik özellikleri diğerleri ile aynı seviyede tutulur ve hiçbir müşteri birlerine ait olan sunucuların bilgilerine ulaşamaz.

017-server-10 copy

NETWORK OTOMASYONU

Network otomasyon sistemi sayesinde RDNS kayıtlarınızı yapabilir ve sunucunuzun log kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Dışarıdan gelen ataklara karşı otomatik olarak yurt dışı IP kapatma ve açma özelliği sayesinde saldırılara karşı korunmuş olursunuz. Alacağınız ekstra güvenlik sayesinde ise tüm saldırılara karşı güvende olursunuz.

017-traffic copy

YÜKSEK BANT GENİŞİLİĞİ

Yüksek bant genişliğimiz sayesinde barındırma hizmeti sağladığımız tüm müşterilerimize 1 Gbps/sn bağlatışı üzerinden erişim sağlamaktayız. Beş farklı noktadan yedekli çalışan hatlarımız sayesinde internet hızında her hangi bir kesinti yaşamaz ve sunucunuzu çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

011-globe-2 copy

BAGIMSIZ VERİ MERKEZİ ODASI

Bu tür sistemlerde ise çok fazla sunucu ve kabin olan kendine ait bir çalışma alanına ihtiyacı olan müşteriler için tasarlanmış bağımsız odalardır. Bu odalarda da veri merkezinde olduğu gibi kesintisiz enerji, iklimlendirme ve internet alt yapısı sağlanmaktadır.

010-server-15 copy

ÖZEL KAFES ALANI

Bu kafes sistemi modüler olarak tasarlanmış ve müşterilerin yetkilendirdiği kişiler tarafından müdahale edilebilen şifreli bir yapıya sahip bir hizmet türüdür. Bu hizmet için en az dört kabinlik bir sisteme sahip olmak gereklidir. Aksi taktirde bu sistemin maliyeti yüksek olacağını unutmamak lazım.

009-server-16 copy

ÖZEL KABİN

Bu barındırma türünde müşteri ihtiyacına göre hazırlanmış ve üretilmiş olan çeyrek, yarım veya tam olmak üzere hizmete sunulan kabin türüdür. Bu ürünlerde güvenlik hizmetleri diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi en yüksek seviyede tutulmuş ve bilgi güvenliğiniz en hassas konumuz olmuştur.

SUNUCU BARINDIRMA HİZMETLERİ SİZE NELER SUNAR?

  • Fiziksel sunucularınızı veri merkezlerinde barındırmanız sizlere pahalı bir alt yapı maliyetinden, bakım ve onarım masraflarından kurtulmanızı sağlar.
  • Alt yapı sorunları ile uğraşmadığınız için size sadece uygulamalarınızla ilgilenmek kaldığı için verimliliğinizi artırmış olursunuz.
  • Bu hizmet sayesinde kesintisiz enerji, standartlara uygun iklimlendirme, yedekli bir alt yapı ve yüksek veri hızı kazanmış olursunuz.
  • Sunucu barındırma hizmeti sayesinde size hem fiziksel bir güvenlik hem de sanal bir güvenlik sayesinde veri güvenliğinizi artırmış olursunuz.
  • 7/24 müşteri desteği sayesinde ürünüz ile ilgili tüm işlemleri istediğiniz zaman yapabilirsiniz.
Sanal Sunucu
006-raid copy

KURULUM ÜCRETİ ALIYORMUSUNUZ?

Sunucunuz ilk elimize ulaştığı anda sizin için kurulumlarını yapıyoruz. Ekstra ücretli bir uygulama istenmediği takdirde her hangi bir ücret talep etmiyoruz. Bundan sonra ise ayda bir defa kurulumlarınızdan da ücret almıyoruz. Ama aynı ay içerisinde ikinci bir kurulum ücrete tabidir isterseniz KVM aracılı ile kurulumlarınızı sizde yapabilirsiniz.

006-folders copy

TESLİMDEN SONRA NE KADAR SÜREDE SUNUCUM AKTİF OLUR?

Sunucunuz firmamıza ulaştıktan sonra fiziksel olarak kontrol edilip hatası olmadığı görüldükten sonra donanımsal yapısı kayır altına alınır. Sunucunuz kuru değil ise talebiniz üzere gerekli işletim sistemi kurulu isterseniz KVM bağlantısı size verilir. Sunucunuz kurulu ise size verilen IP adresini girmeniz yeterli olacaktı.

004-server-19 copy

SUNUCUMU SİZE NASIL GÖNDERİYORUM?

Sunucu barındırma ile ilgili olan ve size gönderilmiş olan genel sözleşmemizi eksiksiz olarak doldurduktan sonara sunucunu ile birlikte bize kargo yolu ile gönderebilirsiniz. Ya da ürününüzü siz sözleşme ile birlikte firmamıza teslim edebilirsiniz.

003-network-12 copy

KİMLERE UYGUNDUR?

Bu sistemler daha çok kendilerini dijital dünyada yer edinmeye çalışan ve sistemleri için kesintisiz hizmet almak isteyen ve sunucu bakımı alt yapı sorunu gibi birçok maliyetten kurtulmak isteyen firmalar tercih etmektedir. Bu sayede tüm alt yapılarını ve verilerini dış saldırılara karşı güvence altına almış olurlar.

002-server-20 copy

İNTERNET ÇIKIŞ LİMİTİ BULUNMAKTAMI?

Almış olduğunuz hizmete bağlı olarak sizlere tanımlanmış bir internet çıkış hızınız olmaktadır. Taktir edersiniz ki bu sistemler için tüm müşterilere sınırsız çıkış hizmeti verilmesi imkansızdır. Fakat size sağlanan limitleri çok extrem durumlar olmadı süre aşmanız olanaksızdır bu nedenle müşterilerimiz internet konusunda sorun yaşamamaktadır.

001-network-14 copy

SUNUCUM İÇİN KAÇ ADET IP ALABİLİRİM?

Tek bir sunucu için size sağlana IP adresi sayısı 5 ile sınırlandırılmıştır. Ekstra her IP için ek ücret talep edilmektedir. Fakat kabin kiralamalar da bu adetler değişmektedir. 1/4 kabin kiralama da /29, 2/4 kabin kiralama için /28, 3/4 kabin kiralama için /27 ve tam kabin kiralama durumunda ise /26 şeklinde bir IP adresi sağlanmaktadır.

SUNUCU BARINDIRMA HİZMETİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Sunucu barındırma hizmeti alırken dikkat etmeni gerek en önemli unsur hizmet alacağınız firmanın size sağlayacağı güven ve vereceği hizmetin kalitesidir. Bu olanakları size sağlayan bir firmadan alacağınız hizmet sayesinde verilerinizin güvenliğinden hiçbir zaman şüphe etmenize gerek kalmayacak. Co-location hizmeti almadan önce bu hizmeti alırken ihtiyacınız olan IP âdeti belirlemeniz, veri merkezinin alt yapısının sizin ihtiyaçlarınıza cevap verip vermeyeceğini belirlemeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra teknik destek alabileceğiniz bir firmanın olması başlıca seçimleriniz arasında olmalıdır.

 

Barındırmak istediğiniz sunucunuz özellikleri alacağınız fiyat teklifi içinde etkili olacaktır. Sunucu sayınız, sunucularınızın kapladığı alan, kullanacağınız IP âdeti, Trafik genişliğiniz gibi özellikler fiyat politikaların da etkili olmaktadır. Bu nedenle sisteminizi tasarlarken ürünü alacağınız firma ile iletişime geçmek ve sizin için en uygun modeli tasarlama sizleri çok fazla ücret ödemekten kurtarır. Bu sayede kaliteli bir hizmet almış olursunuz. Bu planlamalarınızda bizimle irtibata geçmenizi isteriz. Bu sayede sizleri ekonomik anlamda zora sokmamış oluruz ve ihtiyacınıza göre size gerekli olan sistemi sağlamış olur.