fbpx

Seo Hosting

A Class İp Sahip Seo Hosting Hizmetimiz Sayesinde Web Sayfanızın Arama Motorlarındaki Seo Sem ve Aso Etkisi Bulunabilirliğinizi Hatırısayılır bir biçimde artıracaktır

Seo Hosting Paket ve Fiyatları

Basic

 • 5 Domain
 • 2 ad. C Class Ip V4
 • 3000MB Disk Alanı
 • 100GB Trafik
 • 5ad. MySql
 • 30 ad. E-Posta
 • Cpanel – Lite Speed
 • Ücretsiz SSL

$16.50/ay

Professional

 • 15 Domain
 • 1 ad. A Class 1 ad. C Class Ip V4
 • 9000MB Disk Alanı
 • 200GB Trafik
 • 15ad. MySql
 • 90 ad. E-Posta
 • Cpanel – Lite Speed
 • Ücretsiz SSL

$29,50/ay

Standard

 • 30 Domain
 • 2 ad. A Class 4 ad. C Class Ip V4
 • 18000MB Disk Alanı
 • 400GB Trafik
 • 30ad. MySql
 • 180 ad. E-Posta
 • Cpanel – Lite Speed
 • Ücretsiz SSL

$49,50/ay

Seo Hosting Nedir?

Seo Hosting Son yıllarda hayatımızda giren ve vazgeçilmez bir parçası olan Google ve benzeri arama motorları vardır. Aklımıza gelen her kelimeyi, matematik işlemini veya gideceğimiz yer dahil olmak üzere bir çok özelliği arama motorları sayesinde buluyoruz. Arama motorlarının başında gelen Google başarısının en büyük pay sahibi olmasının nedeni bulmak istediğimiz şeyi bize en hızlı bir şekilde sunmasıdır. Günümüzde bir çok firma aramalarda en üst çıkabilmek için SEO hizmeti almakta ve bu iş için zaman ve para harcamaktalar. Arama motorlarında en üst sıralara çıkabilme sitenizin SEO yapılandırmasını tam anlamıyla uygulayabilmek için bazı kriterlere sahip olmanız gerekmektedir.

Almış olduğunuz hosting için kullanılan IP adresinin kötü amaçla kullanılmamış olması, her hangi bir spam listesine girmemiş olması gerekiyor. Web sayfanızın arama motorları tarafından üst sıralara getirilmesi için hosting aldığınız firmanın IP adreslerinin de hiçbir şekilde sorun yaşamamış olması gerekiyor bunu bir hosting almadan bilmenizin imkanı yoktur. Bu nedenle tercih edeceğiniz firmanın geçmişini araştırmanız sizin için faydalı olacağını unutmayınız.

Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için en önemli etkenlerden biri backlink yani farkı sitelerden alınan linklerdir. Bu işlemi kendi siteniz üzerinden yapacaksanız backlinkin aynı IP den çıkması durumda çok verimli olmayacaktır. Bunun için farklı IP’lerden backlink almanız siteniz için çok faydalı olacaktır. SEO çalışması sırasında alacağınız backlinklerin kendi lokasyonunuz dan olması son derece önemlidir. Ve IP’lerinizin mümkün olduğunca farklı ip bloklarında olması da çok önemli. Firma olarak SEO hosting için farklı IP bloklarından size hizmet sağlamaktayız

banner002

Türkçe Kontrol Paneli

SEO hosting paketlerimizde PHP tabanlı cPanel kontrol paneli ile sunmaktayız. Kullanım ve güvenlik bakımında bir çok benzer panellere göre daha kullanışlı olması ve tüm işlemlerinizi bu panel üzerinden kolayca yönetebilmenizi sağlıyoruz bu sayede sizleri gereksiz teknik bilgilerle yormuyoruz.

Anında Aktivasyon

SEO hosting paketlerimizde sipariş sonrası kredi kartı ile yapacağınız ödemenin arkasında sitem otomatik kurulur ve sizlere bilgileri e-posta yolu ile iletilir. Diğer ödeme yöntemlerinde bankalarda teyit alınması gerektiği için çalışma saatleri içerisinde ödeme onayı alındıktan sonra ürününüz en hızlı şekilde kurulur.

Kaynak Kullanımı

SEO hosting ürünlerimizde kullanımlarınız %20 oranın geçmeyecek şekilde limitle dirilmiştir. Bu limitlemenin nedeni ise sistemi kullanmakta olan diğer kullanıcıların etkilenmemesini sağlamaktır. Bir çok neden ötürü kaynak tüketimiz artmış olabilir bu durularda ise sizlere farklı seçenekler sunulacaktır.

Ücretsiz Script

Tüm SEO hostinglerimizde sizlere bir çok ücretsiz script sunmaktayız. Bu ile birlikte sizlere çok kulanılan hazır sistemleri de sunuyoruz bu sistemlerin en çok kulanılanları WordPress, Joomla, Openchart, WHMCS, Magento, Dolphin başlıcaları arasında gelmektedir.

Backup Hizmeti

SEO hosting paketlerimizde tüm hosting paketlerimizde olduğu gibi günlük olarak yedeklenmekte ve ihtiyaç duyulduğu anda çok kısa bir süre zarfında backup’dan dönülerek zaman kaybı yaşamadan hizmetinize sunulmaktadır bu hizmet bizim en çok tercih edilme sebebimizdir.

7-24 Aktif Destek

İşinde uzman teknik destek ekibimiz sayesinde 7/24 kesintisiz olarak sizlere destek vermekteyiz. Ticket sistemi ile yapılan yardım çağrılarında 30 dakikalık bir süre zarfı içinde sorununuz ile ilgili olarak sizlere en hızlı çözün sunmak tek hedefimizdir.

Seo Hosting Paketleri İçin Genel Bilgiler

 • Tüm SEO hosting paketlerimiz PHP tabanlı sunucularda çalışmaktadır.
 • Tüm paketlerimizde Türkçe kontrol paneli kullanılmaktadır.
 • Tüm SEO hostinglerimiz iki farklı lokasyonda barındırılmaktadır.
 • Hosting paketlerimizde farklı IP bloklarından sizlere IP sağlanmaktadır.
 • Tüm hosting paketlerinden otomatik script kurulumu mevcuttur.
 • Tüm SEO hosting paketlerimiz ödeme sonrası kurulumu otomatik yapılıp tüm bilgiler size mail olarak gönderilmektedir.

Seo Hosting'in Seo'ya Olan Katkısı

SEO hosting hizmetlerinde C-CLASS IP özelliğinin olması arama motorları tarafından SEO daha uygun olduğunun teyit edilmesi demektir. Arama motorları bir sitenin hangi IP üzerinden yayın yaptığını bilirler eğer sizin de yayın yapmış olduğunuz sunucu üzerinde aynı.

IP üzerinden illegal bir site yayın yapıyor ise bu durum sizin SEO alt yapınız için problem yaratır. SEO hostinglerin ayrı IP adreslerinin olması sizleri bu tür sorunlardan kurtarır. Bu durumdan en iyi şekilde yararlanmanın şekli ise  web sayfanıza kurallara uygun bir SEO yaptırmak ve web sayfanıza birden fazla backlink almaktır.

SEO’nun amacı arama motorlarında istenilen kelimede en üst sırada çıkmayı amaçlamaktır bu sayede satmayı düşündüğünüz ürün ya da planladığınız projeden yüksek gelir elde etmektir.

banner001

HEDEF KİTLENİZE ULAŞIN!

SEO uyumlu hosting sayesinde arama motorlarında web sayfanızı en üst sıralara çıksın. Araştırmalara göre arama motorlarında kullanıcılar ilk üç sayfaya bakmakta ve genel olarak ilk beş sırada bulunan web sayfalarını daha çok tercih etmekte. Bir ara motorunda en üst sırada olmak size hedef kitlenize doğrudan ulaşım sağlamaktadır bu sayede kendinizi ve yapmış olduğunuz işi daha iyi tanıtmanıza yardımcı olur.

SEO SAYESİNDE RAKİPLERİNİZİN BİR ADIM ÖNÜNA GEÇİN

SEO dostu hosting hizmetleri sayesinde sizinle aynı sektörde iş yapan diğer tüm rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olunuz. Böylece gelir kaynaklarınızı, ziyaretçi sayınızı artırın ve böylelikle rakiplerinizden daha çok tanınır olun. SEO hostinglere yapacağınız size ilk bakışta yüksek gelen ödemlerin sizleri daha büyük reklam paraları ödemekten kurtaracağını unutmayınız.

ARAMA MOTORLARININ DEĞER VERDİGİ SİTELER ARASINDA YER ALIN

SEO hosting hizmetleri sayesinde arama motorlarının en sevdiği web sayfaları arasında yeriniz alınız. SEO hostinglerde kullanılan farklı C-CLASS IP’ler sayesinde Google gibi arama motorlarının sizleri her zaman daha değerli ve ön planda tutmasına sebep olursunuz.

WEB SAYFALARINIZI CAPRAZ LİNKLE BAĞLAMA

SEO hosting paketlerinin bir diğer amacı da farklı blok veya web sayfalarınızı sizlere tanımlanmış C- CLASS IP adresleri sayesinde bir birlerine çapraz olarak bağlaya bilirisiniz. Buna işlem farklı ipler arasında olduğu için Google gibi arama motorları tarafından daha özgün ve geçerli sayılacaktır. Buda sıralamadaki yükselişinizi destekler.

DİĞER SİTELERE GÖRE DAHA HIZLI İNDEKSLENME

SEO hostinglere ait olan ve kendilerine tanımlanan özel IP adresleri sayesinde daha hızlı indekslenecektir. Paylaşımlı hostinglerde IP ile ilgili bir sorun oluşması durumda siteniz aksaklığa uğrar fakat SEO uyumlu hosting paketlerinde kendinize ait olan IP adresine sahip olmanız etkilenmenizin önüne geçecektir buda indekslenme sırasında web sayfanızı daha tanınır kılacaktır.

KİMLER SEO HOSTİNG ALMALIDIR

SEO hosting paketlerinde birden fazla IP adresi tahsisi edildiği için blog ya da benzeri web sayfalarına sahip olan ve bu sayfaları bir birine linklemek isteyen web sayfası sahipleri tercih edebileceği gibi arama motorlarında üst sayfalarda olmak isteyen kişilerin kullanması uygundur.

Seo Hosting Paketleri Sadece Blog Siteleri İçin midir?

SEO hosting paketlerinin sadece blog sitelerinde kullanmak zorunda değilsiniz istediğiniz her türlü web sayfası için kullanabilirsiniz. Bu ürünlere atatana özel IP adresleri sayesinde web sayfanızı kendinize ait ip adresinde barındırmış olursunuz.

ULUSLARARSI SEO

 • Google gibi ara motorları, web sayfalarının IP adreslerini ce coğrafi konumları üzerinden sıralama yaparlar. IP adresinizin coğrafi konumu web sayfanızın içeriğine ne kadar yakın olursa, web sayfanızın aram motorlarındaki ilk bir iki sayfada çıkmanıza yardımcı olur. Web sayfanızı farklı konumlarda bulunan birden çok IP adresinde barındırabilirsiniz bu sayede düzgün bir yapılandırma ile uluslararası aramlar dan yaralanabilirsiniz.

ARAMA MOTORU SIRALALAMI NASIL GELİŞTİREBİLİRİM?

 • Günün sonunda, SEO yapmak ve arama motoru sıralamalarını elde etmenin en iyi yolu iyi bir web sayfası yapmakla başlar,
 • İnsanların okumak veya kullanmak istediği yüksek kaliteli ve benzersiz içerik sağlayın
 • Uygun meta verilerini uygulayarak web sayfanızı düzgün bir şekilde düzenleyin
 • Resim ve videolar dahil olmak üzere çeşitli içerikler sunun

Bu temel faktörler, bir web sayfasının arama motoru sayfalarının başına getiri, ancak çok sıkı çalışma ve özveri gerektirir. SEO hosting arama motoru sıralamalarının yükseltmek için harika bir yoldur ve iş yükünü sizin için önemli ölçüde azaltır.

%d bloggers like this: