fbpx

Wordpress Hosting

Türkiye’nin en hızlı WordPress hosting paketlerinden size uygun olana sahip olarak WordPress ile hazırladığınız web siteniz yüksek hızlarda açılmasına ve arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayın.

WordPress Hosting Fiyatları

WordPress sitler için özel olarak konfigüre edilemiş %100 uyumlu çalışan WordPress hosting paketlerimizi inceleyerek sizin için uygun en iyi hosting paketini seçebilirsiniz. Unutmayın WordPress hosting paketleri tek tıkla kurulur ve wordpress siteler için yüksek performans sunar. 

WP hosting sunucularımız %100 Cloud (Bulut) ve SSD disk altyapısı üzerinden çalışarak sürekli yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca WP paketlerimiz için sağlamış olduğumuz Litespeed ile tam uyumlu olarak çalışan LSCache modülü ile sitenizi x3-4 kata kadar hızlandırmanız ve Google hız testlerinden yüksek puan almanız kolaylaşır.

WP-Basic

 • 1 Domain
 • 1000MB Disk Alanı
 • 50GB Trafik
 • Limitsiz MySql
 • 10 ad. E-Posta
 • Cpanel – Lite Speed
 • Ücretsiz SSL

$1.50/ay

WP-Professional

 • 1 Domain
 • 5000MB Disk Alanı
 • 150GB Trafik
 • Limitsiz MySql
 • 30 ad. E-Posta
 • Cpanel – Lite Speed
 • Ücretsiz SSL

$4,50/ay

WP-Standard

 • 1 Domain
 • 10000MB Disk Alanı
 • 300GB Trafik
 • Limitsiz MySql
 • 60 ad. E-Posta
 • Cpanel – Lite Speed
 • Ücretsiz SSL

$7,50/ay

Wordpress Hosting

Öncelikle WordPress nasıl bir yazılım olduğunu bilmemiz gerekiyor. WordPress yazılımı PHP yazılım tabanına sahip bir web sayfası tasarım yazılımıdır. Bu tasarım yazılımı hem Windows tabanlı Plesk Panel hem de Linux tabanlı cPanel kurulu sunucularda çalışmaktadır. WordPress yazılımın Linux tabanlı işletim sistemlerinde daha verimli çalışmaktadır. Sebebi ise Linux tabanlı işletim sistemleri de PHP tabanlı yazılımlar olmasıdır.

Bu nedenle firmamız WordPress hosting hizmetini tamamen Linux tabanlı işletim sistemleri üzerinde ve cPanel kontrol paneli ile sunulmaktadır. Linux olmayan WordPress hostingler de karşılaşılan dosya yazma yetkileri ile bazı eklenti uploadlarında ki problemler cPanel olan sistemlerde çok sık karşımıza çıkmamaktadır. Sistemler le uyumlu bir hosting almak istiyor iseniz talep ettiğiniz ürünün Linux tabanlı işletim sistemlerinde olması sizler için sorunsuz ve stabil bir sisteme sahip olmanızı sağlar.

Neden WordPress Hosting ?

Bu tür ürünleri genellikle sosyal medyada yayın yapmak isteyen kullanıcılar tercih ettiği görülmüştür bunun yanı sıra bütün web sayfası olmasını isteyen firmalarında tercih ettiği bilinmektedir. Bu kadar çok tercih edilme sebebi ise her ihtiyaca uygun çok sayıda tema ve eklentiyi barındırmasıdır. Bu sebepten dünya genelinde 45 milyondan fazla web sayfası bu hosting türünü kullanmaktadır. WordPress hostinglerin link yapısının arama motorları tarafından daha kabul edilir olması ve SEO çalışmaları için uygunluk seviyesinin yüksek olması bunun yanı sıra özgün içeriklerle beslenebilmesi arama motorları tarafından hız indekslenebilmesi en büyük tercih sebeplerinden biridir.

Ucuz WordPress hosting ile tek tıkla kurulum, daha hızlı site hazırlama ve anında yayınlarsınız. SunucuYeri WordPress Hosting paketlerinin ortak bazı özellikleri;

Türkçe Cpanel DESTEĞİ

Türkçe cPanel desteğimiz sayesinden almış olduğunuz WP hosting paketinizi kolayca yönetebilir ve tüm işlemlerinizi istediğiniz yerden kolayca yapabilirsiniz. Paneliniz kendi dilinizde olması sizler için çok büyük bir kolaylık olduğunu unutmayınız.

Wordpress ile %100 Uyumluluk

Wordpress hosting paketlerimize ait sunucularımız en iyi şekilde optimize edilmiş olup stabil olarak çalışması için tasarlamıştır. WordPress’in tüm nimetlerinden tam anlamıyla yararlanmanız, en popüler eklentileri kullanmanızı ve bu sayede çok iyi sonuçlar alabilmeniz en büyük hedefimizdir.

Apache 2.x ve Php 7.x Deneyimi

WordPress hosting paketlerimizde mükemmel Apache web sunucusu bunun yanı sıra ise mükemmel PHP deneyimi yaşarsınız. Linux hosting paketlerimiz ionCube, Zend, Crontab benzeri uygulamaları desteklemez.

Backup (Yedekleme) Hizmeti

Tüm WordPress hosting paketlerimiz kullanmış olduğumuz cPanel üzerinden otomatik olarak günlük olarak yedeklenmektedir. Siz de backup (Yedekleme) hizmeti özelliğini kullanarak istediğiniz zaman web sayfanızı yada veri tabanınızın yedeğini sorunsuz ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Sunucuyeri olarak bizde barınan tüm hostinglerimiz gibi wordpress hostinglerimizde Firewall, IPS ve IDS gibi saldırı engelleme ve sistem koruma sistemleri ile devamlı olarak koruma altındadır. Talep etmeniz halinde sizin için bunların dışında farklı bir koruma desteği de verilir.

7/24 Aktif Destek

Kullanmakta olduğunuz ürünler ile ilgili SunucuYeri teknik destek ekibi sizlerin hizmetindedir. Ticket desteğimiz 7/24 olup, telefon ile desteğimiz ise mesai saatleri içerisindedir.

100% UYUMLU, GÜVENİLİR VE HIZLI WORDPRESS HOSTİNG.

Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahele etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 uptime garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.

Google İle Başlayalım

SEO eklentisi sayesinde link yapınız Google otoritesi yapısına uygun olarak yönetilir buda sizin Google gibi arama motorlarında en üst düzeylere çıkmanızı yardımcı olur. Bu sayede çok fazla bilgiye ihtiyaç duymadan web sayfanızın SEO yapmanızı sağlar. Unutmayalım SEO yapısı düzgün olan bir web sayfası arama motorlarında ne kadar önde çıkar ise popülerliği artar bu projeniz ve sizin için çok büyük kazanç kapısı olabilir.

Var Olan Web Sitenizi Taşıyın

WordPress web sayfası tasarlayıcıların bir başka güzel özelliği de ücretsiz olarak eklenen bir eklenti sayesinde web sayfanızı istediğini bir wordprees hostinge zaman almadan direk taşıyabilmenizdir. Bu konuda şayet bazı şüpheleriniz olursa teknik ekibimiz size taşıma ve optimizasyon sırasında yardımcı olacaktır. Oldu ki farklı bir oturum açma sayfası kullanıyorsunuz bu konuyu da asla kendinize dert etmeyiniz firma olarak biz bu sorunların çözümü konusunda hep yanınızdayız.

Alanadınız Yok mu?

Bu konuyu hiç dert etmeyin. Siz yine de web sayfanızı yapabilirsiniz. Firmamızın sizlere sağlayacağımız geçici alan adları ile web sayfanızı oluşturabilirsiniz. Daha sonra adınıza tescil ettirdiğiniz kendi gerçek alan adınıza web sayfanızı taşıyabilirsiniz. Birde otomatik güncelleme sayesinden WordPress yapınız ve buna bağlı olan tüm eklentileriniz güvenli bir şekilde güncellenir buda sizlerin çağın gereksinimlerinden uzak kalmamanızı sağlar.

Kolay Öğrenme

Web sayfası yapımında çok bilgiye sahip değil misiniz? WordPress hostinglerimiz sayesinde kendi web sitenizi kolayca kurabilir ve kalacağınız basit ve pratik eklentiler sayesinde web sayfanızda yapmak istediğiniz tüm ayarları yapabilirsiniz. Bu sayede bilmediğiniz kod dünyasında kendinizi zorlamanıza ve anlam veremediğiniz kod parçacıklarını ezberlemek zorunda kalmazsınız. Sizin yerinize WordPress yazılımı bu kodlamayı otomatik yapar sizde kahvenizi yudumlarken sitenizi hazırlamak kalır.

Çok Amaçlı Olmak

Bu web sayfası tasarlayıcı açılış sayfası dan tutunda projeniz için gerekli online müşteri sayfası oluşturmaya veya ticari bir alt yapı oluşturmaya kadar her konuda wordpress kullanabilirsiniz. Bu web sayfası tasarım programı sayesinde sitenizin tüm içeriğini, düzenini hatta işlevselliğini tek bir alanda toplayabilir ve yönetebilirsiniz. Yönetim tablosunun basit tutulması ve işlevseli ise bu konuda size yardımcı olacaktır. Artık yeni Dünyanız WordPress olacaktır yeni diyarlara sizde yelken açın.

Wordpress İçin Litespeed Web Server

Litespeed web server Linux işletim sistemleri için geliştirilmiş yeni nesil bir yazılım olarak bilinmektedir bu sayede PHP Apache’ye göre 5 kat daha hızlı çalışmkata ve daha hızlı hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra CloudLinux işletim sistemi ile de sorunsuz ve tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Geliştirilmiş güvenlik protokolleri sayesinde DOS attack, Symlik gibi yüzlerce güvenlik kalkanına sahip olması wordpress hosting paketlerimizde kullanmamıza en büyük sebeptir.

Wordpress Hosting Hakkında Sık Sorulan Sorular

WordPress Hostinglerde OPTIMIZE Ne Anlama Gelir?

Bu özellik sizin için hazırlamış olan hosting paketini barındırana sunucuların mimarisinin özenle hazırlandığı ve size en iyi hizmeti sunmak için optimize edildiği anlamına gelir.

WordPress Hostinglerde Veri Tabanı Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kullanılan sunucu lisansı na bağlı olarak panel içinde bulunan bölümden veri tabanını kendiniz oluşturabileceğiniz gibi, tek tıkla wordpress yüklemeniz durumunda veritabanınız otomatik olarak oluşturulmaktadır.

Satın Aldığım WordPress Hosting Ne Zaman Aktif Olur?

WordPress hosting ürünlerimiz ödeme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak kurulumu yapılır ve sizlere bilgileri eksiksiz olarak mail adresinize iletilir.

Alan Adımı Yönlendirmek İçin Gerekli Olan Name Server Adresleriniz Nelerdir?

Wordpres hostinglerimiz için kullanabileceğiniz name server adreslerimiz aşağıdaki şekildedir;

titan.sunucuyeri.net
ceres.sunucuyeri.net
pohobos.sunucuyeri.net
uranus.sunucuyeri.net

Para İadesi Yapıyor musunuz?

Kampanyalı ürünlerimiz hariç tüm ürünlerimizde olduğu gibi wordpress hosting paketlerimizde 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkınız bulunmaktadır. Ancak bugüne kadar hiç bir müşterimizin almış olduğu hosting paketini iade etmediğini gururla söyleyebiliriz.

WordPress Hosting Paketine Ne Tür Siteler Kurabilirim?

WordPress ilk olarak blog yazarlığı olarak haya geçti ama gelişen dünyada kendi geliştirerek karmaşık e-ticaret sitelerinde tutunda formlar, büyük ağlar gibi siteler kurulumu için kendini geliştirdi. Bu nedenle her türlü web sayfasını kurabilirsiniz.

Neden WP Hosting? Diğer Barındırma Seçeneklerinden Ne Farkı Var?

Alışıla gelmiş diğer hostinglere nazaran yüksek performans ve kaynak kullanımı olmasıdır. Bu sebeple tasarlanmış mimariye sahiptir.

Başka bir hosting firmasında bulunan WordPress Hostingimi size taşıyabilirmiyim?

Elbette taşıya bilirsiniz bunun için yapmanız gereken tek şey basit bir eklenti kurmak ve sitenizi transfer edeceğiniz hostinge bir tıkla taşımak.