fbpx
 

Wordpress Hosting

WordPress Hosting Paketlerimiz Sayesinde Web Sayfanızın Tasarımını Kişiselleştirin.

WordPress Hosting Paketlerimiz ve Fiyatları

Basic

 • 1 Domain
 • 1000MB Disk Alanı
 • 50GB Trafik
 • Limitsiz MySql
 • 10 ad. E-Posta
 • Cpanel – Lite Speed
 • Ücretsiz SSL

$1.50/ay

Professional

 • 1 Domain
 • 5000MB Disk Alanı
 • 150GB Trafik
 • Limitsiz MySql
 • 30 ad. E-Posta
 • Cpanel – Lite Speed
 • Ücretsiz SSL

$4,50/ay

Standard

 • 1 Domain
 • 10000MB Disk Alanı
 • 300GB Trafik
 • Limitsiz MySql
 • 60 ad. E-Posta
 • Cpanel – Lite Speed
 • Ücretsiz SSL

$7,50/ay

Wordpress Hosting Nedir?

WordPress Hosting Öncelikle WordPress nasıl bir yazılım olduğunu bilmemiz gerekiyor. WordPress yazılımı PHP yazılım tabanına sahip bir web sayfası tasarım yazılımıdır. Bu tasarım yazılımı hem Windows tabanlı Plesk Panel hem de Linux tabanlı cPanel kurulu sunucularda çalışmaktadır. WordPress yazılımın Linux tabanlı işletim sistemlerinde daha verimli çalışmaktadır. Sebebi ise Linux tabanlı işletim sistemleri de PHP tabanlı yazılımlar olması.

WordPress daha stabil ve verimli çalışmasını sağlıyor. Bu nedenle firmamız WordPress hosting hizmetini tamamen Linux tabanlı işletim sistemleri üzerinde ve cPanel kontrol paneli ile sunulmaktadır. Linux olmayan WordPress hostingler de karşılaşılan dosya yazma yetkileri ile bazı eklenti uploadlarında ki problemler cPanel olan sistemlerde çok sık karşımıza çıkmamaktadır. Sistemler le uyumlu bir hosting almak istiyor iseniz talep ettiğiniz ürünün Linux tabanlı işletim sistemlerinde olması sizler için sorunsuz ve stabil bir sisteme sahip olmanızı sağlar.

 

WORDPRESS HOSTİNGİ KİMLER KULLANMALIDIR

Bu tür ürünleri genellikle sosyal medyada yayın yapmak isteyen kullanıcılar tercih ettiği görülmüştür bunun yanı sıra bütün web sayfası olmasını isteyen firmalarında tercih ettiği bilinmektedir. Bu kadar çok tercih edilme sebebi ise her ihtiyaca uygun çok sayıda tema ve eklentiyi barındırmasıdır. Bu sebepten dünya genelinde 45 milyondan fazla web sayfası bu hosting türünü kullanmaktadır. WordPress hostinglerin link yapısının arama motorları tarafından daha kabul edilir olması ve SEO çalışmaları için uygunluk seviyesinin yüksek olması bunun yanı sıra özgün içeriklerle beslenebilmesi arama motorları tarafından hız indekslenebilmesi en büyük tercih sebeplerinden biridir.

banner002

Türkçe Cpanel DESTEĞİ

Türkçe cPanel desteğimiz sayesinden almış olduğunuz hosting paketinizi kolayca yönetebilir ve tüm işlemlerinizi istediğiniz yerden kolayca yapabilirsiniz. Paneliniz kendi dilinizde olması sizler için çok büyük bir kolaylık olduğunu unutmayınız.

%100 WordPress Uyumluluk

Size sunmuş olduğumuz wordpress hosting paketlerimize ait sunucularımız en iyi şekilde optimize edilmiş olup stabil olarak çalışması için tasarlamıştır. Ürünlerimiz WordPress yazılımının en popüler eklentilerini kullanabilir ve bu sayede çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Apache 2.x ve Php 7.x Deneyimi

WordPress hosting paketlerimizde mükemmel Apache 2.0 web sunucusu bunun yanı sıra ise mükemmel PHP deneyimi yaşarsınız. Linux hosting paketlerimiz ionCube, Zend, Crontab benzeri uygulamaları desteklemez.

banner001

Backup Hizmeti

Tüm wordpress hosting paketlerimiz kullanmış olduğumuz cPanel üzerinden otomatik olarak günlük olarak yedek alınmaktadır. Sizde backup hizmeti özelliğini kullanarak istediğiniz zaman web sayfanızı yada veri tabanınızın yedeğini alabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Sunucuyeri olarak bizde barınan tüm hostinglerimiz gibi wordpress hostinglerimizde Firewall, IPS ve IDS gibi saldırı engelleme ve sistem koruma sistemleri ile devamlı olarak koruma altındadır. Talep etmeniz halinde sizin için bunların dışında farklı bir koruma desteği de verilir.

7/24 Aktif Destek

Kullanmakta olduğunuz ürünler ile ilgili teknik destek ekibimiz sizlerin hizmetindedir. Ticket desteğimiz 7/24 olup, telefon ile desteğimiz ise mesai saatleri içerisinde yanıtlamaktayız. Önerimiz ticket destek sistemini kullanmanız olacaktır.

Wordpress Hosting İçin Gerekli Şartlar

 • Kendinize bir web sayfası kurmaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır.
 • Bu kurallar sırası ile;
 • Alacagınız hosting paketin Linux bir işletim sistemi üzerinde kurulu olduğuna emin olmanız.
 • Disk kapasitenizin azami 1 GB olması sizin için iyi bir seçim olacaktır.
 • Almış olduğunuz üründe mutlaka 1 adet MySQL veri tabanı olduğuna emin olunuz.
 • Kontrol paneli olarak size cPanelin sunulan hostingleri seçiniz.
 • Aylık limitinizin 10 GB altında altın da olmaması önemlidir.
 • Bunları dışında en önemli unsur ise WordPress kurulumunuzun otomatik olarak yapılabilir olması sizler için çok iyi olacaktır.

WordPress Hosting.

100% UYUMLU, GÜVENİLİR VE HIZLI WORDPRESS HOSTİNG.

Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahele etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 uptime garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.

banner001

Google İle Başlayalım

SEO eklentisi sayesinde link yapınız Google otoritesi yapısına uygun olarak yönetilir buda sizin Google gibi arama motorlarında en üst düzeylere çıkmanızı yardımcı olur. Bu sayede çok fazla bilgiye ihtiyaç duymadan web sayfanızın SEO yapmanızı sağlar. Unutmayalım SEO yapısı düzgün olan bir web sayfası arama motorlarında ne kadar önde çıkar ise popülerliği artar bu projeniz ve sizin için çok büyük kazanç kapısı olabilir.

Var Olan Web Sitenizi Taşıyın

WordPress web sayfası tasarlayıcıların bir başka güzel özelliği de ücretsiz olarak eklenen bir eklenti sayesinde web sayfanızı istediğini bir wordprees hostinge zaman almadan direk taşıyabilmenizdir. Bu konuda şayet bazı şüpheleriniz olursa teknik ekibimiz size taşıma ve optimizasyon sırasında yardımcı olacaktır. Oldu ki farklı bir oturum açma sayfası kullanıyorsunuz bu konuyu da asla kendinize dert etmeyiniz firma olarak biz bu sorunların çözümü konusunda hep yanınızdayız.

Alanadınız Yok mu?

Bu konuyu hiç dert etmeyin. Siz yine de web sayfanızı yapabilirsiniz. Firmamızın sizlere sağlayacağımız geçici alan adları ile web sayfanızı oluşturabilirsiniz. Daha sonra adınıza tescil ettirdiğiniz kendi gerçek alan adınıza web sayfanızı taşıyabilirsiniz. Birde otomatik güncelleme sayesinden WordPress yapınız ve buna bağlı olan tüm eklentileriniz güvenli bir şekilde güncellenir buda sizlerin çağın gereksinimlerinden uzak kalmamanızı sağlar.

Kolay Öğrenme

Web sayfası yapımında çok bilgiye sahip değil misiniz? WordPress hostinglerimiz sayesinde kendi web sitenizi kolayca kurabilir ve kalacağınız basit ve pratik eklentiler sayesinde web sayfanızda yapmak istediğiniz tüm ayarları yapabilirsiniz. Bu sayede bilmediğiniz kod dünyasında kendinizi zorlamanıza ve anlam veremediğiniz kod parçacıklarını ezberlemek zorunda kalmazsınız. Sizin yerinize WordPress yazılımı bu kodlamayı otomatik yapar sizde kahvenizi yudumlarken sitenizi hazırlamak kalır.

Çok Amaçlı Olmak

Bu web sayfası tasarlayıcı açılış sayfası dan tutunda projeniz için gerekli online müşteri sayfası oluşturmaya veya ticari bir alt yapı oluşturmaya kadar her konuda wordpress kullanabilirsiniz. Bu web sayfası tasarım programı sayesinde sitenizin tüm içeriğini, düzenini hatta işlevselliğini tek bir alanda toplayabilir ve yönetebilirsiniz. Yönetim tablosunun basit tutulması ve işlevseli ise bu konuda size yardımcı olacaktır. Artık yeni Dünyanız WordPress olacaktır yeni diyarlara sizde yelken açın.

Wordpress İçin Litespeed Web Server

Litespeed web server Linux işletim sistemleri için geliştirilmiş yeni nesil bir yazılım olarak bilinmektedir bu sayede PHP Apache’ye göre 5 kat daha hızlı çalışmkata ve daha hızlı hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra CloudLinux işletim sistemi ile de sorunsuz ve tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Geliştirilmiş güvenlik protokolleri sayesinde DOS attack, Symlik gibi yüzlerce güvenlik kalkanına sahip olması wordpress hosting paketlerimizde kullanmamıza en büyük sebeptir.

Wordpress Hosting Hakkında Sık Sorulan Sorular

OPTİMİZE WORDPRESS HOSTİNG NE ANLAMA GELİYOR?

Bu özellik sizin için hazırlamış olan hosting paketini barındırana sunucuların mimarisinin özenle hazırlandığı ve size en iyi hizmeti sunmak için hazırlanmış olmasıdır.

VERİ TABANI KURULUMU ZORMU?

Bu özellik sizin için hazırlamış olan hosting paketini barındırana sunucuların mimarisinin özenle hazırlandığı ve size en iyi hizmeti sunmak için hazırlanmış olmasıdır.

SATIN ALDIKTAN SONRA NE ZAMAN AKTİF EDİLİR?

WordPress hosting ürünlerimiz satın aldıktan ve ödeme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak kurulumu yapılır ve sizlere bilgileri eksiksiz olarak iletilir.

NAME SERVER ADRESLERİ NELERDİR?

Wordpres hostinglerimiz için;

titan.sunucuyeri.net
ceres.sunucuyeri.net
pohobos.sunucuyeri.net
uranus.sunucuyeri.net

İADE GARANTİSİ MEVCUTMU?

Kampanyalı ürünlerimiz hariç tüm ürünlerimizde olduğu gibi wordpress hosting paketlerimizde 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkınız bulunmaktadır. Ama eminiz ki almış olduğunuz ürünü iade etmek istemeyeceksiniz.

WORDPRESS NE TÜR SİTELER KUARABİLİRİM?

WordPress ilk olarak blog yazarlığı olarak haya geçti ama gelişen dünyada kendi geliştirerek karmaşık e-ticaret sitelerinde tutunda formlar, büyük ağlar gibi siteler kurulumu için kendini geliştirdi. Bu nedenle her türlü web sayfasını kurabilirsiniz.

WORDPRESS HOSTİNGİN DİGERLERİNDEN FARKI NE?

Alışıla gelmiş diğer hostinglere nazaran la yüksek performans ve kaynak kullanımı olmasıdır. Bu sebeple tasarlanmış mimariye sahiptir.

BAŞAK BİR WORDPRESS HOSTİGİMİ TAŞIYA BİLRİMİYİM?

Elbette taşıya bilirsiniz bunun için yapmanız gereken tek şey basit bir eklenti kurmak ve sitenizi transfer edeceğiniz hostinge bir tıkla taşımak.