fbpx

Wordpress Hosting

Türkiye’nin en hızlı WordPress hosting paketlerinden size uygun olana sahip olarak WordPress ile hazırladığınız web siteniz yüksek hızlarda açılmasına ve arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayın.

WordPress Hosting Fiyatları

WordPress sitler için özel olarak konfigüre edilemiş %100 uyumlu çalışan WordPress hosting paketlerimizi inceleyerek sizin için uygun en iyi hosting paketini seçebilirsiniz. Unutmayın WordPress hosting paketleri tek tıkla kurulur ve wordpress siteler için yüksek performans sunar. 

WP hosting sunucularımız %100 Cloud (Bulut) ve SSD disk altyapısı üzerinden çalışarak sürekli yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca WP paketlerimiz için sağlamış olduğumuz Litespeed ile tam uyumlu olarak çalışan LSCache modülü ile sitenizi x3-4 kata kadar hızlandırmanız ve Google hız testlerinden yüksek puan almanız kolaylaşır.


WordPress

Hosting Paketleri

Domain Sayısı

Web Hosting Alanı

Aylık Trafik

MySQL Veritabanı

E-Posta Adresi

Yönetim Paneli

SSL

Teknik Destek

Wordpress Hosting

BASIC Paket

$2.25

/Ay

1 Alan Adı Barındırma

1.000 MB

50 GB

Limitsiz

10 Adet

cPanel- Lite Speed

Ücretsiz SSL

7/24 Ticket

Wordpres Hosting

PROFESYONEL Paket

$6.75

/Ay

1 Alan Adı Barındırma

5.000 MB

150 GB

Limitsiz

30 Adet

cPanel - Lite Speed

Ücretsiz SSL

7/24 Ticket

Wordpress Hosting

STANDART Paket

$11.25

/Ay

1 Alan Adı Barındırma

10.000 MB

300 GB

Limitsiz

60 Adet

cPanel - Lite Speed

Ücretsiz SSL

7/24 Ticket

Wordpress Hosting

Öncelikle WordPress nasıl bir yazılım olduğunu bilmemiz gerekiyor. WordPress PHP yazılım tabanına sahip bir web sayfası tasarım yazılımıdır. Bu tasarım yazılımı hem Windows tabanlı Plesk Panel hem de Linux tabanlı cPanel kurulu sunucularda çalışmaktadır. WordPress yazılımın Linux tabanlı işletim sistemlerinde daha verimli çalışmaktadır. Sebebi ise Linux tabanlı işletim sistemleri de PHP tabanlı yazılımlar olmasıdır.

Bu nedenle firmamız WordPress hosting hizmetini tamamen Linux tabanlı işletim sistemleri üzerinde ve cPanel kontrol paneli ile sunulmaktadır. Linux olmayan WordPress hostingler de karşılaşılan dosya yazma yetkileri ile bazı eklenti uploadlarında ki problemler cPanel olan sistemlerde çok sık karşımıza çıkmamaktadır. Sistemler le uyumlu bir hosting almak istiyor iseniz talep ettiğiniz ürünün Linux tabanlı işletim sistemlerinde olması sizler için sorunsuz ve stabil bir sisteme sahip olmanızı sağlar.

Bu tür ürünleri genellikle sosyal medyada yayın yapmak isteyen kullanıcılar tercih ettiği görülmüştür bunun yanı sıra bütün web sayfası olmasını isteyen firmalarında tercih ettiği bilinmektedir. Bu kadar çok tercih edilme sebebi ise her ihtiyaca uygun çok sayıda tema ve eklentiyi barındırmasıdır. Bu sebepten dünya genelinde 45 milyondan fazla web sayfası bu hosting türünü kullanmaktadır. WordPress hostinglerin link yapısının arama motorları tarafından daha kabul edilir olması ve SEO çalışmaları için uygunluk seviyesinin yüksek olması bunun yanı sıra özgün içeriklerle beslenebilmesi arama motorları tarafından hız indekslenebilmesi en büyük tercih sebeplerinden biridir.

Wordpress Hosting Hakkında Sık Sorulan Sorular

WordPress Hosting Nedir?

WordPress hosting nedir? Genellikle göz ardı edilen fakat WP sitelerin ilk tercihi olması gereken konulardan biridir. Teknik olarak WP için hazırlanan host paketleri, WP sitelerin stabil ve hızlı çalışmasında büyük fayda sağlar. Buna paralel olarak sorunsuz ve hızlı isteleri Google gibi arama motorlarının ödüllendirdiğini de düşününce seo içinde oldukça önemlidir. Yani kaliteli bir wordpress host seo puanını da arttırabilir. VPS, Dedicated planları gibi pek çok wordpress hosting seçenekleri bulunmaktadır.

Neden WordPress Hosting?

Bu tür ürünleri genellikle sosyal medyada yayın yapmak isteyen kullanıcılar tercih ettiği görülmüştür bunun yanı sıra bütün web sayfası olmasını isteyen firmalarında tercih ettiği bilinmektedir. Bu kadar çok tercih edilme sebebi ise her ihtiyaca uygun çok sayıda tema ve eklentiyi barındırmasıdır. Bu sebepten dünya genelinde 45 milyondan fazla web sayfası bu hosting türünü kullanmaktadır. WordPress hostinglerin link yapısının arama motorları tarafından daha kabul edilir olması ve SEO çalışmaları için uygunluk seviyesinin yüksek olması bunun yanı sıra özgün içeriklerle beslenebilmesi arama motorları tarafından hız indekslenebilmesi en büyük tercih sebeplerinden biridir.

WordPress Hosting Sistemi İçin Gereksinimler

WordPress’in özelliklerinin başında sunucuya fazla yük bindirmemesi yani hafif olması gelmektedir. Bir diğer özelliği ücretsiz olması dışında neredeyse tüm barındırma seçeneklerinde (Windows/Linux) çalışabilir. Güncel wp sürümünün günümüzde istediği sistem gereksinimleri PHP versiyon 7, MySQL versiyon 5.7 veya daha üstüdür. Eğer satın aldığınız hosting bu özelliklere sahipse kolay bir şekilde WordPress sitenizi kurup yayına alabilirsiniz. WordPress ünlü bir marka olduğu için bütün internet Hosting firmaları WordPress için tek tıklama ile kolay bir kurulum sistemi kullanırlar.

WordPress Hosting Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenlik ve hız wordpress hosting seçimi yaparken göz önüne almanız gereken önemli etkenlerdir. Fakat düşünmeniz gereken en önemli etken size uygun olan seçimdir. WordPress Hosting satın almadan önce ihtiyaçlarınızı değerlendirmeli ve bu işlemde bir paket satın almanız gereklidir. Yukarıda anlatıldığı gibi VPSDedicated server gibi farklı türde internet barındırma seçenekleri mevcuttur. Hangisinin sizin için en iyi çözüm olduğunu anlamak için bu seçeneklere bir göz atın.

Kendinize bir web sayfası kurmaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır.

  • Alacagınız hosting paketin Linux bir işletim sistemi üzerinde kurulu olduğuna emin olmanız.
  • Disk kapasitenizin azami 1 GB olması sizin için iyi bir seçim olacaktır.
  • Almış olduğunuz üründe mutlaka 1 adet MySQL veri tabanı olduğuna emin olunuz.
  • Kontrol paneli olarak size cPanelin sunulan hostingleri seçiniz.
  • Aylık limitinizin 10 GB altında altın da olmaması önemlidir.
  • Bunları dışında en önemli unsur ise WordPress kurulumunuzun otomatik olarak yapılabilir olması sizler için çok iyi olacaktır.

Ücretsiz WordPress Hosting

Ücretsiz WordPress hosting hizmeti birçok yerde mevcuttur, forum sitelerinde ücretsiz wp hosting olarak aratırsanız bulma imkanınız yüksektir. Yalnız bedava hosting hizmeti veren tüm firmalar bunun karşılığında farklı dayatmalar isterler. Banner reklamı bunların başında gelmektedir. Diğer yandan sunulan kaynaklar, trafik, web alanı, donanım vs oldukça kısıtlıdır. Bunun sonucu olarak 5-10 lira kar etmeyi düşünürken daha büyük zararlara uğrayabilirsiniz.

WordPress Hostinglerde OPTIMIZE Ne Anlama Gelir?

Bu özellik sizin için hazırlamış olan hosting paketini barındırana sunucuların mimarisinin özenle hazırlandığı ve size en iyi hizmeti sunmak için optimize edildiği anlamına gelir.

WordPress Hostinglerde Veri Tabanı Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kullanılan sunucu lisansı na bağlı olarak panel içinde bulunan bölümden veri tabanını kendiniz oluşturabileceğiniz gibi, tek tıkla wordpress yüklemeniz durumunda veritabanınız otomatik olarak oluşturulmaktadır.

Satın Aldığım WordPress Hosting Ne Zaman Aktif Olur?

WordPress hosting ürünlerimiz ödeme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak kurulumu yapılır ve sizlere bilgileri eksiksiz olarak mail adresinize iletilir.

Alan Adımı Yönlendirmek İçin Gerekli Olan Name Server Adresleriniz Nelerdir?

Wordpres hostinglerimiz için kullanabileceğiniz name server adreslerimiz aşağıdaki şekildedir;

titan.sunucuyeri.net
ceres.sunucuyeri.net
pohobos.sunucuyeri.net
uranus.sunucuyeri.net

WP Hosting Paketine Ne Tür Siteler Kurabilirim?

WP ilk olarak blog yazarlığı olarak haya geçti ama gelişen dünyada kendi geliştirerek karmaşık e-ticaret sitelerinde tutunda formlar, büyük ağlar gibi siteler kurulumu için kendini geliştirdi. Bu nedenle Sunucu Yeri’nden satın alacağın WordPress hosting paketlerine her türlü web sayfasını kurabilirsiniz.

Neden WordPress Hosting?

WP Hosting paketlerimiz, tamamen wp kullanımına ve ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilmiştir. Bildiğiniz gibi wp siteler alışıla gelmiş diğer hostinglere nazaran yüksek performans ve kaynak kullanım yapmaktadır. Bu sebeple tasarlanmış mimariye sahiptir.

Farklı Hosting Firmasındaki WordPress Hostingimi Size Taşıyabilirmiyim?

Başka bir hosting firmasında bulunan WP sitenizi Sunucu Yeri’ne taşıya bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey basit bir eklenti kurmak ve sitenizi transfer edeceğiniz barındırma alanına bir tıkla taşımak. Hosting nasıl taşınır?

WP Hosting Paketlerinde Para İadesi Yapıyor musunuz?

Kampanyalı ürünlerimiz hariç tüm ürünlerimizde olduğu gibi wordpress hosting paketlerimizde 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkınız bulunmaktadır. Ancak bugüne kadar hiç bir müşterimizin almış olduğu hosting paketini iade etmediğini gururla söyleyebiliriz.

Ucuz WordPress hosting ile tek tıkla kurulum, daha hızlı site hazırlama ve anında yayınlarsınız. SunucuYeri WordPress Hosting paketlerinin ortak bazı özellikleri;

Türkçe Cpanel DESTEĞİ

Türkçe cPanel desteğimiz sayesinden almış olduğunuz WP hosting paketinizi kolayca yönetebilir ve tüm işlemlerinizi istediğiniz yerden kolayca yapabilirsiniz. Paneliniz kendi dilinizde olması sizler için çok büyük bir kolaylık olduğunu unutmayınız.

Wordpress ile %100 Uyumluluk

Wordpress hosting paketlerimize ait sunucularımız en iyi şekilde optimize edilmiş olup stabil olarak çalışması için tasarlamıştır. WordPress’in tüm nimetlerinden tam anlamıyla yararlanmanız, en popüler eklentileri kullanmanızı ve bu sayede çok iyi sonuçlar alabilmeniz en büyük hedefimizdir.

Apache 2.x ve Php 7.x Deneyimi

WordPress hosting paketlerimizde mükemmel Apache web sunucusu bunun yanı sıra ise mükemmel PHP deneyimi yaşarsınız. Linux hosting paketlerimiz ionCube, Zend, Crontab benzeri uygulamaları desteklemez.

Backup (Yedekleme) Hizmeti

Tüm WordPress hosting paketlerimiz kullanmış olduğumuz cPanel üzerinden otomatik olarak günlük olarak yedeklenmektedir. Siz de backup (Yedekleme) hizmeti özelliğini kullanarak istediğiniz zaman web sayfanızı yada veri tabanınızın yedeğini sorunsuz ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Sunucuyeri olarak bizde barınan tüm hostinglerimiz gibi wordpress hostinglerimizde Firewall, IPS ve IDS gibi saldırı engelleme ve sistem koruma sistemleri ile devamlı olarak koruma altındadır. Talep etmeniz halinde sizin için bunların dışında farklı bir koruma desteği de verilir.

7/24 Aktif Destek

Kullanmakta olduğunuz ürünler ile ilgili SunucuYeri teknik destek ekibi sizlerin hizmetindedir. Ticket desteğimiz 7/24 olup, telefon ile desteğimiz ise mesai saatleri içerisindedir.

100% WordPress Uyumlu Güvenilir ve Hızlı WordPress Hosting

Sunucu Yeri firmasından satın alacağınız ekonomik wordpress hosting paketlerimizin tümü %100 WordPress uyumudur. WordPress sitelerinizin ihtiyacı olan güvenlik ve hız gibi bir çok ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar.

Google İle Başlayalım

SEO eklentisi sayesinde link yapınız Google otoritesi yapısına uygun olarak yönetilir buda sizin Google gibi arama motorlarında en üst düzeylere çıkmanızı yardımcı olur. Bu sayede çok fazla bilgiye ihtiyaç duymadan web sayfanızın SEO yapmanızı sağlar. Unutmayalım SEO yapısı düzgün olan bir web sayfası arama motorlarında ne kadar önde çıkar ise popülerliği artar bu projeniz ve sizin için çok büyük kazanç kapısı olabilir.

Var Olan Web Sitenizi Taşıyın

WordPress web sayfası tasarlayıcıların bir başka güzel özelliği de ücretsiz olarak eklenen bir eklenti sayesinde web sayfanızı istediğini bir wordprees hostinge zaman almadan direk taşıyabilmenizdir. Bu konuda şayet bazı şüpheleriniz olursa teknik ekibimiz size taşıma ve optimizasyon sırasında yardımcı olacaktır. Oldu ki farklı bir oturum açma sayfası kullanıyorsunuz bu konuyu da asla kendinize dert etmeyiniz firma olarak biz bu sorunların çözümü konusunda hep yanınızdayız.

Alanadınız Yok mu?

Bu konuyu hiç dert etmeyin. Siz yine de web sayfanızı yapabilirsiniz. Firmamızın sizlere sağlayacağımız geçici alan adları ile web sayfanızı oluşturabilirsiniz. Daha sonra adınıza tescil ettirdiğiniz kendi gerçek alan adınıza web sayfanızı taşıyabilirsiniz. Birde otomatik güncelleme sayesinden WordPress yapınız ve buna bağlı olan tüm eklentileriniz güvenli bir şekilde güncellenir buda sizlerin çağın gereksinimlerinden uzak kalmamanızı sağlar.

Kolay Öğrenme

Web sayfası yapımında çok bilgiye sahip değil misiniz? WordPress hostinglerimiz sayesinde kendi web sitenizi kolayca kurabilir ve kalacağınız basit ve pratik eklentiler sayesinde web sayfanızda yapmak istediğiniz tüm ayarları yapabilirsiniz. Bu sayede bilmediğiniz kod dünyasında kendinizi zorlamanıza ve anlam veremediğiniz kod parçacıklarını ezberlemek zorunda kalmazsınız. Sizin yerinize WordPress yazılımı bu kodlamayı otomatik yapar sizde kahvenizi yudumlarken sitenizi hazırlamak kalır.

Çok Amaçlı Olmak

Bu web sayfası tasarlayıcı açılış sayfası dan tutunda projeniz için gerekli online müşteri sayfası oluşturmaya veya ticari bir alt yapı oluşturmaya kadar her konuda wordpress kullanabilirsiniz. Bu web sayfası tasarım programı sayesinde sitenizin tüm içeriğini, düzenini hatta işlevselliğini tek bir alanda toplayabilir ve yönetebilirsiniz. Yönetim tablosunun basit tutulması ve işlevseli ise bu konuda size yardımcı olacaktır. Artık yeni Dünyanız WordPress olacaktır yeni diyarlara sizde yelken açın.

Wordpress İçin Litespeed Web Server

Litespeed web server Linux işletim sistemleri için geliştirilmiş yeni nesil bir yazılım olarak bilinmektedir bu sayede PHP Apache’ye göre 5 kat daha hızlı çalışmkata ve daha hızlı hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra CloudLinux işletim sistemi ile de sorunsuz ve tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Geliştirilmiş güvenlik protokolleri sayesinde DOS attack, Symlik gibi yüzlerce güvenlik kalkanına sahip olması wordpress hosting paketlerimizde kullanmamıza en büyük sebeptir.

%d bloggers like this: